Üritused

KIIRKÜSITLUS „EESTI LAULU“ FINALISTIGA | Sissi: rasketel aegadel oleme õega saanud väga lähedasteks 

Terttu Jazepov, 15. veebruar 2019 00:30
Sissi kõrval on ka tema õdeEesti Laul 2019 teine poolfinaal Tartus.Foto: Erlend Štaub

Superstaarisaatest rahva südamed võitnud Sissi Nylia Benita (19) laulis end „Eesti laulu“ finaali looga „Strong“. Lugu räägib raskustest ja nendega võitlemisest. „See laul on hümn, mille ma kirjutasin iseendale,“ on Sissi öelnud. 

Tegelikult ei plaaninud Sissi „Eesti laulul“ osaleda, kuid loo teine autor Karl-Ander Reismann saatis talle lihtsalt nii hea  loo. „Mõtlesin, et toibun superstaaritrallist ja võtan enda jaoks aega. Kuid siis ta saatis nii ägeda loo. Istusime isaga autos, kui seda kuulsime ja hakkasin juba autos tantsima ning oma viisi ja sõnu peale laulma. See lihtsalt läks väga loomulikku teed.“

Koos Sissiga on laval tantsijad ja taustalauljad. Üks tantsijatest on tema õde Lisa. „Kui selgus, et sain edasi, ütles õde kohe: „Mina olen sul laval!“ See on minu arust super, sest mu õde on suurepärane tantsija. Teine tantsija on tema sõbranna, samuti Free Flow Studiost.“ Ka taustalauljad leidis Sissi superstaarisaatest. „Dagmar Oja ütles mulle juba superstaarisaates, et kui lähen „Eesti laulule“, kutsuksin kindlasti tema tausta laulma,“ selgitas Sissi Õhtulehele.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

27.05.2019
VIDEO | Andekas igal rindel: Sissi sai rolli kodumaises põnevussarjas
16.02.2019
ÕL EDETABEL | Kes võidab „Eesti laulu“? Vaata, kes on Õhtulehe muusikatoimkonna lemmik!
15.02.2019
KIIRKÜSITLUS FINALISTIGA | Milline „Eesti laulu“ finalist tahab saada kopteripiloodiks? Kes oskab hästi mööblit kokku panna?
14.02.2019
Õed Sissi Nylia ja Lisa Jennyfer Benita lapsepõlvest: keerasime üksteisele pidevalt käkki

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee