Üritused

KIIRKÜSITLUS „EESTI LAULU“ FINALISTIGA | Kadiah: pisarad tulevad mul üsna kergelt, ühtegi koerafilmi ei taha näha 

Katharina Toomemets, 15. veebruar 2019 00:30
Eesti Laul 2019 teine poolfinaalFoto: Robin Roots
„Eesti laulu“ finalist Kadiah ehk Kadi Poll (25) töötab TV3 PR- ja turundusspetsialistina. Võistlusel osaleb ta looga „Believe“, mille on ise kirjutanud. Pala räägib Kadi raskest teest muusikani – lootusest, mitte allaandmisest, eneseületustest ja oma südamehääle kuulamisest.

Muusikaga tegi Kadiah algust juba lapsepõlves. Pärast keskkooli kaalus ta, kas minna õppima muusikat või meediat. „Mõtlesin, et meediaharidus kindlustaks mulle töö ja muusika juurde saan alati tagasi pöörduda. Kui muusikaga aga läbi ei löö, on raskem uut ametit õppida. Läksingi Balti filmi- ja meediakooli meediat õppima – tubli. Ülikooli kõrvalt läksin kohe tööle – tubli. Lõpetasin magistri ja sain unelmate töö – väga tubli tüdruk. Igatsus muusika järele ei läinud aga kuidagi üle. Kord istusin vanaemaga köögilaua taga ja valasin pisaraid, et ma tahan nii väga klaverit mängida ja laulda, aga nii-öelda viielise õpilase elustiil on röövinud kogu mu energia ja aja. Ma ei osanud isegi kuskilt alustada,“ on Kadi rääkinud. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

16.02.2019
ÕL EDETABEL | Kes võidab „Eesti laulu“? Vaata, kes on Õhtulehe muusikatoimkonna lemmik!
15.02.2019
VIDEO | Kadiah avaldas „Eesti laulu“ võistlusloost akustilise versiooni
15.02.2019
KIIRKÜSITLUS FINALISTIGA | Milline „Eesti laulu“ finalist tahab saada kopteripiloodiks? Kes oskab hästi mööblit kokku panna?
06.02.2019
„Eesti laulu“ finaalis kuuendana esinev Kadiah: poolfinaalis tõi number 6 mulle edu ja tundub, et see pole juhus