Inimesed

Christian Bale soostus üle kümne aasta oma emaga rääkima 

Toimetas Triin Tael, 13. veebruar 2019 17:01
Christian BaleFoto: AFP/Scanpix
Hollywoodi täht Christian Bale katkestas kümmekond aastat tagasi oma ema Jenny ja õe Sharoniga kõik sidemed. Nood olid süüdistanud teda kallaletungis.

Daily Maili teatel väitsid Jenny ja Sharon Bale, et superstaar Christian oli neile juulis 2008 enne filmi „Pimeduse rüütel” esilinastust peenes hotellisviidis kallale tunginud. Kuulu järgi oli näitleja läinud ema ja õega tülli oma abikaasa Sibi Blazici pärast. Sharoni kinnitusel nägid kaklust pealt tema kolm last, kes kõik olid alla 12aastased. 

Asitõendite puuduse tõttu ei saanud kohtusse minekust siiski asja ning Jenny ja Sharon võtsid viimaks oma avaldused tagasi. Bale on süüdistust alati eitanud. Pärast intsidenti katkestas ta ema ja õega sidemed täielikult. 2000. aastal sõlmitud abielu Sibiga kestab tänini. Neil on 13aastane tütar ja neljane poeg.

2014. aastal kurtis Bale'i ema, et on püüdnud pojaga peaaegu iga päev kontakti saada. Asjatult. „Oleks tore kohtuda. Pall on tema väljakupoolel. Kuus aastat on enam kui küll. See on minu jaoks kurb. See on ka Christiani jaoks kurb.”

Nüüd, kus Bale kandideerib imeväärse muundumisega oma uues filmis „Asepresident” (kaader filmist ülal) parima meespeaosatäitja Oscarile, kinnitas tema ema Daily Mirrorile, et suhted pojaga on taastunud. „Jah, me suhtleme. Ma tean, et Christian on praegu Londonis.” 

Samal teemal

03.10.2018
MÄLUMÄNG | Christian Bale ja tema parimad rollid
08.09.2017
Christian Bale kasvatas USA asepresidendi kehastamiseks pekki ja blondeeris kulmud
04.08.2016
Hirmus hais ja hambutu suu: mida kõike on näitlejad pidanud rolli nimel taluma?
27.01.2016
Bale loobus rollist – pelgas end paksuks süüa

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee