Üritused

René Vilbre: tänavused „Eesti laulu“ vaheklipid tulevad Kosmosemuttide-teemalised 

Katharina Toomemets, 14. veebruar 2019 19:49
René VilbreFoto: Erlend Štaub

„Igal aastal, kui „Eesti laul“ läbi saab, hakkan kohe mõtlema järgmise aasta peale. Mulle multikad meeldivad ja ka peaprodutsent Tomi Rahula oli samuti mõelnud multikate peale,“ räägib režissöör René Vilbre tänavustest „Eesti laulu“ finaali vaheklippidest, mis saavad olema Kosmosemuttide teemalised.

„See, et sel aastal teeme multikaid, oli algusest peale selge. Mida ja kellega teeme, oli segasem. Käisin kõik Eesti kuulsamad koomiksid läbi, vaatasin, milline on enim inspireerivaim, sain mitme tegijaga kokku ja kui lõpuks Kosmosemuttide isa Alar Pikkoraineniga koosoleku lõpetasin, sain aru, et sel aastal teen koostööd selle mehega,“ kirjeldab René Vilbre idee vormumist.

Tihti on klipid toonud kaasa erinevate inimeste solvumislaine ja palju kriitikat. „Igal aastal on suur ja erinev tagasiside. Reageerivad alati erinevad inimgrupid, need, kes naljast aru ei saa ja need kelle kulul nalja visatakse,“ ütleb Vilbre, kuid lisab, et üllatavalt palju on aga positiivset tagasisidet ja mõnusat arusaamist. „Eestlane on õnneks veel huumorist arusaaja rahvas ja ei ehmu, kui poliitiliselt ebakorrektset nalja visatakse. Õnneks me veel saame seda ETVs teha.“

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

19.02.2019
MIND PETETI! Kosmosemuttide autoril hakkas häbi, nähes oma tegelasi „Eesti laulu“ vaheklippides
18.02.2019
Juhan Paadam: „Klippidel on oma elu.“
18.02.2019
René Vilbre: „Alaril oli Kosmosemuttide klippide autorina väga suur sõnaõigus.“
14.02.2019
VIDEO | Tomi Rahula: noortele artistidele tuleb anda võimalus end tõestada

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee