Üritused

„Eesti laulu“ finaalis astuvad lavale ka Elina Nechayeva, Ivo Linna ja Getter Jaani (8)

Toimetas Katharina Toomemets, 12. veebruar 2019 10:12
Elina NechayevaFoto: Erki Pärnaku
Laupäeval peetakse Saku suurhallis järjekordne „Eesti laulu“ finaal ja selgub, kes esindab meid maikuus Tel Avivis toimuval Eurovisioni lauluvõistlusel. Publiku rõõmuks astuvad suurhallis teiste hulgas lavale ka Eestit Eurovisionil esindanud Getter Jaani, Ivo Linna ja Elina Nechayeva.

„Lavale astuvad väga erinevad artistid, kes kõik on Eestit esindanud ka Eurovisioni lauluvõistlusel,” märgib „Eesti laulu“ peaprodutsent Tomi Rahula ja toob välja, et nii õhtuses finaalis kui ka päevases peaproovis astuvad publiku ette Elina Nechayeva, Getter Jaani ja Ivo Linna. Kas möödunud aasta võidulugu „La forza” taas esitusele tuleb ja milliseid üllatusi on finaalis veel varuks, selles osas jääb Tomi Rahula hetkel salapäraseks. „Eestimaalaste lemmikuid astub ühel või teisel moel laupäeval üles teisigi,” lisab ta.

Finaalis astuvad võistlustulle Sissi, Lumevärv ft. Inga, Victor Crone, Kerli Kivilaan, Xtra basic & Emily J, Kadiah, Synne Valtri, Stefan, The Swingers, Tanja & Birgit, Uku Suviste, Inger ja Sandra Nurmsalu. Õhtujuht on Piret Krumm.

Finaalile eelneval õhtul on ETV-s erisaade „Eesti laul 2019. Finaali eelõhtul”, mis annab sõna seekordsetele artistidele ja võtab kokku „Eesti laulu“ kirevad toimumisaastad. 

Samal teemal

16.02.2019
ÕL EDETABEL | Kes võidab „Eesti laulu“? Vaata, kes on Õhtulehe muusikatoimkonna lemmik!
15.02.2019
KUULA | Getter Jaanil ilmus uus eestikeelne lugu
14.02.2019
VIDEO | Tomi Rahula: noortele artistidele tuleb anda võimalus end tõestada
13.02.2019
VIDEO | Veel üks muudatus! „Eesti laulu“ finaali hindab välismaine žürii