Tele

ONGI KÄES! „ENSV” viimane hooaeg: helisevad pulmakellad ja lehvib sinimustvalge (4)

Televeeb, 11. veebruar 2019 17:45
Foto: Kairit Leibold
Täna kell 20 värskete osadega ETV ekraanile naasev menusari „ENSV” on tunnistajaks 90ndate alguse pöördelistele ühiskondlikele sündmustele, kuid keerab vindi peale ka sarja tegelaste elus. 

Parima telesarja tiitlitega pärjatud „ENSV” lükkab nüüdsest nädalale hoo sisse esmaspäeviti. Täna startiv värske hooaeg viib 90ndate algusaastatesse ja elustab ajaperioodi vahemikus juuni 1990 kuni august 1991. Selle aasta sees saab miilitsast politsei, Ivar Vigla kurikuulus nali Soome sajamargaste kaotamisest ajab inimesed paanikasse ja Eesti teeb viimaseid samme iseseisvumise taastamise teel.

Järjekorras 12. hooaeg tipneb teletorni kaitsmise ja Eesti Vabariigi taasiseseisvumisega, mis haarab endasse ka sarja tegelased. Muutuste tuules kulgeb ka „ENSV” tegelaste elu, sest kui ühikonnas toimuvad murrangulised protsessid, siis ega sarja tegelastelgi elu maha rahune. Kel mõlgub peas hiilgav äriplaan, kes heitleb keerulise eraeluga. Oodata on purunenud südameid, aga ka pulmakellasid ning ootamatult annavad endast märku needki, kes vahepeal silmapiirilt kadunud on. Uued osad toovad vaatajate ette kõik vanad lemmikud, aga segadust saabub külvama ka mõni uus nägu.

„ENSV” uus hooeg alustab ETV ekraanil täna kell 20!

Samal teemal

30.02.2019
"ENSV" viimased päevad: „Teie ei organiseeri mitte midagi enam! Ei pane maja põlema!“
08.01.2019
„ENSV“ jõuab aastasse 1990: ees ootavad margapaanika ja iseseisvumine