Saund

GALERII | Trad.Attack! andis Alexela kontserdimajas maagilise kontserdi (1)

Toimetas Katharina Toomemets, 11. veebruar 2019 08:48
Trad.Attack! Alexela kontserdimajasFoto: Silver Tõnisson
Eesti üks edukamatest bändidest Trad.Attack! lõpetas suurejoonelise kontserdiga Tallinnas Alexela kontserdimajas oma teise albumi „Kullakarva“ esitlemise. 

Maagiline õhtu tõi lisaks Trad.Attack!ile lavale soojendusartisti, Soome lõõtsavõluri Antti Paalaneni, bändi suvise singli „Lell'o“ originaalesitajad Maret ja Jane Vabarna ning bändiliikmete vennad-õed muust maailmast, hundi- ja karumaskidesse varjunud pillimehed, vahendab bändi kitarrist Jalmar Vabarna saadetud pressiteates.  

Trad.Attack! Alexela kontserdimajas Foto: Silver Tõnisson

Täismajale antud kontsert oli emotsionaalne ning väärikas punkt bändi teisele kauamängivale. Nüüd kolib bänd pikamaks ajaks prooviruumi ning jätkab uue albumi meisterdamist. Uus album ilmub 2020 kevadel. 

Trad.Attack! Alexela kontserdimajas Foto: Silver Tõnisson

Trad.Attack! jätkab maailmavallutamist ning osaleb juba mõne päeva pärast algaval Põhja-Ameerika ühel olulisemal showcase festivalil Folk Alliance International, mis toimub Kanadas Montrealis. Lisaks ootab bändi sel kevadel ees kontsert Siberis ning minituur põhjanaabrite juures Soomes. 

Trad.Attack! Alexela kontserdimajas Foto: Silver Tõnisson

Samal teemal

04.01.2019
Trad. Attack! sai Austraalia festivalipiduliste seas legendiks!
07.00.2019
Sotsiaalmeediast aastaks pausi võtnud Sandra Vabarna: „Olen väga kergesti sõltuvusse sattuv inimene ja nutimaailm on väga sõltuvust tekitav"
30.11.2018
Aastahiti pronksmedalist Trad.Attack!: ega me rohkem ei lootnudki kui kohta esikümnes
30.11.2018
Rõõmsad uudised! Trad.Attacki! trummar Tõnu Tubli sai lapsevanemaks