Saund

Raud ja Sal-Saller: „Me näeme cool'id välja, aga tegelikult sees põleb täiega.“ (22)

Rainer Kerge, 8. veebruar 2019 19:06
LENDAME! „See on nagu lennukisõit: kitsad toolid, kestab kaua, süüa ei anta,“ juhatavad Mihkel Raud ja Hendrik Sal-Saller sisse seekordse minituuri avakontserdi Tartus.Foto: Aldo Luud

Enne kontserti peab närv sees olema, muidu pole mõtet üldse lavale minna, kinnitavad sel nädalal Eesti suuremates saalides tuuritavad Hendrik Sal-Saller (53) ja Mihkel Raud (50). „Me lihtsalt näeme cool'id välja, aga tegelikult sees põleb täiega,“ kirjeldab Sal-Saller esinemiseelset erutust.

Kas staadionikontserdi ja sellise küll suures saalis toimuva, aga lauluväljakuga võrreldes ikkagi intiimsema kontserdi aplausidel on artisti jaoks mingi vahe? Või on aplaus aplaus?

Mihkel Raud: Saalides mõjub aplaus intensiivsemalt juba akustilistel põhjustel, sest vabas õhus hajub aplaus tihti ära. Saalis on side publikuga intensiivsem, sest inimestel lihtsalt ei jää midagi muud üle kui kontserti jälgida. Suurtel vabaõhuüritustel saab aga teha ükskõik mida. Teinekord isegi kuulad kolm-neli lugu mingit bändi ning siis lähed ja ostad midagi.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

01.05.2019
Hendrik Sal-Saller: „Koos isaga laval olla on väga lahe.“
26.04.2019
Hendrik Sal-Saller teeb Hispaanias bändi
15.03.2019
Singer Vingeri kitarrist: „Meelde küll ei tule, et oleksime kunagi kaine peaga lavale läinud.“
07.02.2019
GALERII | Peaaegu nagu lennusõit: Mihkel Raua ja Hendrik Sal-Salleri ühiskontsert

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee