Üritused

ÕL VIDEO | Sandra Nurmsalu loo autor Priit Pajusaar: viimasena on tore esineda, aga see ei garanteeri edu (12)

Katharina Toomemets | Video: Erki Pärnaku, 6. veebruar 2019, 15:08
„Ma arvan, et see on hea positsioon, viimasena on alati tore esineda. Olen aga aegade jooksul näinud, et see ei garanteeri mingit edu. Viimasena esineda on vahva, aga seda ei saa üle tähtsustada,“ sõnab Sandra Nurmsalu „Eesti laulu“ võistlusloo autor Priit Pajusaar. Sandra Nurmsalu astub finaalis üles viimasena.

Pajusaar ütleb, et ta pole küll artist ja ei saa nende eest rääkida, kuid on üsna loogiline jutt, et viimane artist peab küll kõige kauem praadima, kuid jääb ka kõige paremini meelde. „Kahtlemata on artistil mentaalselt kergem, kui ta on varakult oma loo ära teinud ja saab hakata sõud nautima. Selle hetkeni on artistil ikka pinge sees, kui ta lavale läheb. Ma arvan, et Sandra puhul see suurt ei loe – ta on juba nii karastunud, et see, mis hetkel ta lavale läheb esituse kvaliteeti ei muuda.“

Pajusaare sõnul on nad juba natuke jõudnud mõelda ka finaalis tehtavate muudatuste peale. „Ilmselt muudame või täiendame visuaali. Ei midagi pöörast, aga mõned nipid ja vigurid, mida poolfinaalis polnud, ehk veel tulevad.“

Priidu sõnul oli neil üsna suur võimalus poolfinaalist edasi pääseda ja seetõttu finaalipääs suur üllatus polnud, kuid sellistel üritustel, nagu „Eesti laul“ või Eurovision, pole kunagi miski kindel ja seetõttu oli neil loomulikult väga hea meel. 

Vaata videost, mida Priit vastas, kui temalt uuriti, mis on Eurovisioni võidulaulu võti, ning mida mees Õhtulehele veel rääkis. 

Samal teemal

16. veebruar 2019, 08:00
ÕL EDETABEL | Kes võidab „Eesti laulu“? Vaata, kes on Õhtulehe muusikatoimkonna lemmik!
15. veebruar 2019, 17:32
GALERII JA BLOGI „EESTI LAULULT“ | Puhkus, teejoomine ja veeaur ehk kuidas lauljad enda häält finaali eel hoiavad
15. veebruar 2019, 00:30
KIIRKÜSITLUS „EESTI LAULU“ FINALISTIGA | Sandra Nurmsalu: jälestan hulle, kes liikluses teiste elu ohtu seavad!
6. veebruar 2019, 10:04
GALERII JA VIDEO | Selgus „Eesti laul 2019“ finaali esinemisjärjekord

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee