Inimesed

La La Ladies Austraalias: tekkis tunne, et oleme ka inimesed (1)

Jaanika Vilipo, 6. veebruar 2019 12:43
Kethi Uibomägi ja Inga Tislar Sydney lahelFoto: Erakogu

„Kui Kethi midagi ütleb, siis nii ka juhtub!” räägib tüdrukutebändi La La Ladies liige Diana Varik bändikaaslase kohta. Kethi Uibomägi külastas esimest korda Austraaliat 2017. aasta sügisel ning oli kindel, et toob ka „enda tüdrukud” ühel päeval teisele poole maakera. Unistustel on aga kombeks täituda, kui neile elu sisse puhuda – möödunud aasta jõuludel pakkisid neiud kohvrid ja sõitsid Sydneysse, et astuda üles Eesti päevadel ning anda sealsele publikule kolm meeleolukat kontserti.

Kuigi eelarved ja esinejad Eesti päevadel olid selleks hetkeks juba paigas ja kinnitatud, oli Kethi kindel, et leidub mingi võimalus. Nagu öeldakse, „küsija suu pihta ei lööda”, pani Kethi enda suhtlemisoskuse mängu – rääkis sealsete kontaktidega ning kirjutas reisikorraldusfirmale. Viimasest olenes, kas tüdrukud saavad Austraaliasse. Kethi kiri sai positiivse vastuse ja juulis oli juba selge, et La La Ladies astub koos teiste Eesti artistidega üles Sydney Eesti päevadel aastavahetuse galal.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

20.06.2019
GALERII | Lauljatar Diana Varik lõpetas ülikooli: alustasin magistriõpinguid kümme aastat tagasi
08.05.2019
ÕL VIDEO | La La Ladies: bändi lõpuga tekkis vabadusetunne, oleme nüüd oma aja peremehed
04.05.2019
GALERII | Viimase kontserdi andnud La La Ladies: laval me pisaraid ei valanud, kuid heliproovis nutsime lahinal
03.04.2019
SEE ON SINU VÕIMALUS! Tanja Mihhailova-Saar otsib lauljaid uude tüdrukutebändi: oluline on karisma, mitte pikkus ja kaal

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee