Müstika

PÄEVAHOROSKOOP: esmaspäev, 4. veebruar 

Astroloog Maria Angel, 3. veebruar 2019, 22:22
Foto: PantherMedia/Scanpix
Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär

21. märts – 19. aprill

Võid kohtuda inimesega, kes erineb oluliselt sinu tavapärasesse suhtlusringi kuulujaist. Tema põnevad mõtteavaldused köidavad sind. Tööasjus saad abi kauaaegsetelt kolleegidelt.

Sõnn

20. aprill – 20. mai

Sul on kindel tunne – truud sõbrad on olemas ning aitavad sind heade nõuannetega. Töine olukord on põnev, oma ideede juhtidele ette söötmisega tasub aga oodata.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Tasub hoolega kuulata, mida räägivad inimesed, kellel on teistsugused kogemused ja laiemad teadmised kui sinul. Palju võid õppida välismaistelt kolleegidelt.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Kui sul on kindel partner, on sul ta kõrval hea olla. Uued suhted kiiresti ei arene, ent kui kedagi kohtad, võib tutvusest tasapisi soe suhe välja kasvada.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Tasub koostööd teha inimestega, kes mõtlevad sinust erinevalt. Teistsugustest vaatenurkadest aimu saades oskad maailma asju avarama pilguga vaadata ning uusi võimalusi märgata.

Neitsi

23. august – 22. september

Saad kallimaga edukalt rääkida konkreetsetel teemadel, sõlmida kokkuleppeid ja teha tulevikuplaane. Romantika on hetkel teisejärguline, esikohal on asjalik partnerlus.

Kaalud

23. september – 23. oktoober

Kohtumised võivad armuellu uusi tuuli tuua. Sind paeluvad inimesed, kes tavatuttavaist erinevad. Nende tõekspidamised ja elukogemused mõjuvad rikastavalt.

Skorpion

24. oktoober – 21. november

Töise edu tagab see, kui suudad uut moodi mõelda, olla avatud võimalustele, mida sa varem ei märganud. Vanemad inimesed võivad asjalikku nõu anda.

Ambur

22. november – 21. detsember

Hea päev ärialaste kokkulepete sõlmimiseks. Rahaasjad edenevad soovitud suunas, kaasinimesed käituvad meeldivalt ning ilmselt saab nende peale ka loota.

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Suhtlus nii isiklike kui tööalaste partneritega on kaine, asjalik ja sõbralik. Äriasjus võib avaneda ootamatuid võimalusi. Ole tähelepanelik, reageeri võimalikult kiiresti.

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Sulle meenuvad olukorrad minevikust, mis võivad tekitada nukrust ja igatsust. Võimalik, et näed öösel unes kedagi, kellega sa koos olla ei saa ning mõtled temale ka kogu päeva.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Suurepärane päev selleks, et sõbraga kokku saada, temaga avameelselt rääkida ning küsida tema arvamust. Parimad sõbrad on need, kes on sinuga ausad mistahes teemadel rääkides.

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Veevalaja! Tõotab tulla võimaluste rohke aastaring. Oled uudishimulik ja õpihimuline, mõistus on õige vahe. Infokanalid on avatud, sinuni jõuab just see teave, mis sind arendab ja edasi aitab, ole valmis seda vastu võtma. Ehkki uuendusi on elus ilmselt palju, tasuks äriasjus jätkata astumist sissetallatud teel.

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee