Inimesed

GALERII | Simple Sessioni eelpidu pakkus silmailu ja head muusikat  

Ohtuleht.ee, 2. veebruar 2019 11:20
Simple Sessioni eelpidu ööklubis StudioFoto: Rauno Liivand
Tänavu 19. korda toimuv ekstreemspordivõistlus Simple Session kostitab külalisi närvekõditavate trikkide kõrval ka meeleoluka öise programmiga, mis sai alguse juba neljapäeval. 

Simple Sessioni juhatas sisse eel-eelpidu vanalinna ööklubis Studio neljapäeval, 31. jaanuaril.

Samal teemal

1. veebruaril toimus klubi Laev Arenas Simple Sessioni järelpidu Live Night, kus astus üles eesti räpi koorekiht – nublu, 5miinust ja Pluuto ning plaadimasinate taga DJ Paul Oja, Rämmar DJ-d ning MHKL & Jozels.
 
Simple Sessioni järelpidude programmijuht Philip Nikolajev kommenteeris peoprogrammi avalikustamisel, et Live Night on uus hingamine legendaarsete Simple Sessioni järelpidude kõrvale. „Simple Sessioni rahva seas on väga palju välismaalasi ja soovime neile Live Nightil tutvustada eesti räpiskeene kuumimaid nimesid,“ kommenteerib korraldaja. Ka plaadikeerutajad said Nikolajevi sõnul vastavalt sellele valitud: „Tegemist on hetke kõige kuumemate DJ-dega, kes on mõjutatud hip-hopist, aga ei mängi ainult 100% hip-hopi.“
 
Simple Session Live Night toimub pealinlaste seas tuntud Klubi Laev kõrval asuvas pop-up klubis Laev Arena. Tegemist on selleks talveks ehitatud suure välipaviljoniga, mis avab enda uksed kõikidele muusika- ja ekstreemspordisõpradele avalikult tänaõhtusel sündmusel.

Võistluspäevad lähevad nii laupäeval kui ka pühapäeval sujuvalt üle meeletuks peoööks ööklubis Club Hollywood. Laupäevase peo peaesinejaks on kodumaine duo Öed, kes astuvad üles LIVEiga. Plaate mängivad ka DJ Pinball (FIN) ning Jaan Jaago (nimekiri täieneb).

Kui finaalid peetud ja medalid kaela riputatud, on aeg pidada maha legendaarne Simple Sessioni järelpidu, mis lõppeb alles esmaspäeva hommikutundidel. Puldis DJ Pinball, Kristopher Luigend, Paul Oja, TBOY (FIN), Jaan Jaago, Wazar, Curlykills ja Dr.PhilGood. 

Simple Sessioni järelpidude kohta leiad infot SIIN.

Kõikide Simple Session 19 pidude vanusepiirang on 18 eluaastat.

Samal teemal

03.01.2019
GALERII | BMX-ratturid näitasid rahvale kaelamurdvaid trikke
03.01.2019
GALERII | 10aastane Jaapani imelaps tõi Simple Sessionile Sildarude hõngu