Üritused

ÕL VIDEO | „Eesti laulu“ finalist The Swingers edasipääsust: raske kivi kukkus südamelt (8)

Katharina Toomemets | Video: Erlend Štaub, Jörgen Norkroos, Tatjana Iljina, 1. veebruar 2019 03:32
„Tunne on muidugi hea! See, kes läheb konkursile osalema, ei tahagi ju tunda muud tunnet, kui et sa said finaali,“ ütles ansambli The Swingers liige Mihkel Mattisen vahetult pärast seda, kui bänd oli „Eesti laulu“ finaali pääsenud.

„Täpselt samad sõnad. Raske kivi kukkus südamelt ära, kõik oli tore ja nüüd läheme finaali,“ lisas Timo Vendt. The Swingersi naisliikmed Birgit Sarrap ja Tanja Mihhailova-Saar paljastasid aga, et vahetult enne lavaleminekut tuli neil läbi elada ka väike äpardus, mis oli tegelikult natuke ka naljakas.

„Birgit jäi laval kontsaga kahe platvormi vahele kinni ja tal tuli king jalast ära. Siis mõtlesime, et kas ta peabki nüüd olema laval nii, et üks jalg on päkal ja teine kontsal. Aga õnneks läks kõik hästi,“ kirjeldas Tanja. „See oleks hea nali küll, et laulad laulu kõrgetest kontsadest… aga see tekitas mõnusa vaba oleku, ma arvan, kõigil oli naljakas,“ lisas Birgit.

Vaata videost, kas ja mida The Swinger finaaliks oma esituses muudab ja kes finaalipäeval oma sünnipäeva tähistab. 

Samal teemal

15.01.2019
KIIRKÜSITLUS „EESTI LAULU“ FINALISTIGA | Tanja ja Birgit: Eestis on ilus loodus ja hea emapalk
31.00.2019
BLOGI JA GALERII | „Eesti laul 2019“ esimesed finalistid on selgunud!
31.00.2019
„Eesti laulu“ poolfinalist The Swingers: oleme juba mitu aastat bändiga osaleda tahtnud, kuid alati on see edasi lükkunud
24.00.2019
ÕL VIDEOVIKTORIIN | Tunne vastast! Kui palju teavad teineteisest „Eesti laulu“ poolfinalistid The Swingers ja Around the Sun?