Michael Jacksoni vend Jermaine. Foto: Reuters/Scanpix
Toimetas Triin Tael 31. jaanuar 2019 09:50
Jermaine Jacksoni väitel pole värskes neljatunnises dokfilmis, kus kaks meest süüdistab tema kadunud venda Michael Jacksonit nende lapsepõlveaegses seksuaalses kuritarvitamises, kübetki tõtt.

James Safechuck ja Wade Robson väidavad Dan Reedi filmis „Leaving Neverland”, et popikuningas pilastas neid poisikestena. Tippkoreograaf Robson astus Jacko 2005. aasta pedofiiliaprotsessil laulja kaitseks üles, kinnitades vande all, et jagas küll lauljaga aset, kuid midagi sündsusetut polnud toimunud. Nüüd räägib Robson hoopis teist juttu.

2009. aastal ravimite üledoosi surnud Michaeli vanem vend Jermaine toonitas Briti telekanali ITV hommikusaates, et vandekohus ei leidnud Michaelil süüd. „Tõelisi asitõendeid polnud, seal polnud mitte midagi, ja uskuge mind - meie pere on väsinud. [...] Laske inimesel ometi puhata. Michael tegi maailma jaoks nii palju, las ta puhkab. Ma ütlen teile: selles dokfilmis pole kübetki tõtt.”

Samal teemal

Kommentaarid  (2)

lill 7. aprill 2019 04:30
Kle sa tee YT-s natuke risöörtši ja siis tule rääkima.Wade on Jamesiga koos kaks patoloogilist valetajat ja MJ on süütu. Aitab juba. Tõendeid fabritseeriti ja kogu see haige jutt pärineb V.Qutierezzi raamatust mille põhjal püüti siis Michael süüdi lavastada.
Ajutud poisid... 1. veebruar 2019 06:57
Inimene on 9a juba surnud ja nüüd tehti taas mingi film.. Et teenida raha... Krt lasta 7a seksuaalselt ahistada.. Eri debiilsed lapsed... Krt ega jackson ei hoidnud neid ju vägisi kinni.. Ju see raha ja luksus oli nii hea.. Et natuke anda endast jacksonile polnud vastik..

SISUTURUNDUS