Inimesed

Trad. Attack! sai Austraalia festivalipiduliste seas legendiks! (3)

Jaanika Vilipo, 4. veebruar 2019 08:00
Ttrad.Attack! Woodford FestivalilFoto: Erakogu

Eesti pärimusmuusika lipulaev Trad.Attack! saabus nädal tagasi Austraaliast, kus astuti üles Woodford Folk festivalil. Tegemist on maailma ühe suurima pärimusmuusika sündmusega, mida külastab igal aastal ligi 120 000 inimest. Kuuepäevasel festivalil astub üles paar tuhat artisti üle maailma ning tänavu õnnestus ka Eesti muusikutel ennast mainekal festivalil tutvustada. Olgu öeldud, et bänd on püüdnud festivalile pääseda ka eelnevatel aastatel.

Kuna reis Austraaliasse on pikk ja ajavahe Eestiga suur, lennati teisele poole maakera juba enne jõule. Mõte oli enne esimest kontserti korralikult välja puhata. „Kõik, kes Austraaliasse lendavad ja mõtlevad, et see on maailma kõige pikem lend, siis tõesti, on ka pikki variante – 14 tundi Abu Dhabist näiteks. Meie võtsime aga sellise mõnusa ühenduse Helsingist Hong Kongi ja sealt Brisbane´i,” räägib bändiliige Jalmar Vabarna. Kuna Hong Kongis võtsid muusikud pea terve ööpäeva aega, et puhata, said nad hotellis mõnusalt trenni teha ja ujuda. Lend kestis kokku 11 tundi. „Kui sa istud kohe pärast lendu järgmise lennuki peale, siis võib see olla väsitav,” teab Jalmar kogenud reisijana öelda.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

06.11.2019
Mis toimub? Trad.Attack! on sotsiaalmeediakontolt kustutanud kõik pildid
24.06.2019
Sinu võimalus! Sandra Vabarna otsib inimest, kellele torupillimängu õpetada
11.02.2019
GALERII | Trad.Attack! andis Alexela kontserdimajas maagilise kontserdi
07.01.2019
Sotsiaalmeediast aastaks pausi võtnud Sandra Vabarna: „Olen väga kergesti sõltuvusse sattuv inimene ja nutimaailm on väga sõltuvust tekitav"

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee