Inimesed

TEENETEMÄRK 2019 | Raul Vaigla: edevaks ma ordeniga ei lähe (3)

Terttu Jazepov, 29. jaanuar 2019 11:38
Raul VaiglaFoto: Arno Saar
„Äkki saan ordeni seetõttu, et olen muusika tegemisel nii kaua vastu pidanud ning saan endiselt hakkama. Igasugune tunnustus on ju ikka tore, kellele see halvasti mõjuks,” sõnab muusik Raul Vaigla, kes saab presidendilt Valgetähe V klassi teenetemärgi.

Vaigla räägib, et sai suurest uudisest teada tänu sugulasele. „Nägin telefonis oma sugulase õnnesoovi ja tegelikult ei saanud ma päris täpselt aru, mis toimub. See tuli nagu välk selgest taevast. Sellist asja ei oska ju elu sees ette näha. Eks ma olen heas mõttes hämmingus küll,” lausub ta.

Samal teemal

„Kuna praegu on see uudis minu jaoks veel nii värske, siis seedin kogu asja veel isegi. Loomulikult on tunne ikkagi hea. Võib-olla on mind kuidagi tähele pandud või on see tänu aastate eest, mis ma olen oma muusikalistesse tegemistesse pühendanud – ega inimene ei tee ju seda selle pärast, et järsku saab mõne ordeni,” mõtiskleb Raul, mis talle teentemärgi tuua võis. „Tegelikult on väga raske mõelda, mille eest ma ordeni saan. Võib-olla president ütleb mulle, mille eest. Siis on mul lihtsam olla,” muheleb ta.

Vaigla tunnistab, et pole veel välja mõelnud, kuhu teenetemärgi kodus paigutab. „Peab hakkama koristama,” ütleb ta. Küll aga ei paiguta Raul ordenit kohta, kus see külalistele esimese asjana silma torkaks. „Nii edevaks ma selle ordeniga ikka ei lähe.”

Kogu teenetemärkide saajate nimekirja vaata SIIT.

Samal teemal

29.10.2019
Raul Vaigla esimesest armumisest: otsustasime poistega, et kes on kauem õues, saab tüdruku oma pruudiks
22.01.2019
GALERII | President andis üle tänavused teenetemärgid
29.00.2019
TEENETEMÄRK 2019 | Kauplusauto pidaja Õie Maiste: „See on niivõrd hea tunne, kui inimesed sind ootavad. Ükskõik mis ilmaga!“
29.00.2019
TEENETEMÄRK 2019 | Valgevene elu edendaja Zinaida Klõga: on normaalne, et aastakümneid tööd teinud inimesi tunnustatakse