Inimesed

Kärt Anvelt: "Kui minust poleks saanud ajakirjanikku, oleks minust saanud kriminaalpolitseinik." (60)

Rainer Kerge, 26. jaanuar 2019 00:01
Foto: Erki Pärnaku

„Mul on nii meeles need külmad talvepäevad, mil me ootasime koos teiste ajakirjanikega Kadriorus, kas president Lennart Meri nimetab ametisse uue ministri või mitte. Meid ei kutsutud lossi, et oodake siin sees, ei – kirjatsurad olid väljas. Seisimegi siis õues ja soojendasime käsi just kohale toodud ministrikandidaadi auto kapotil,“ meenutab staažikas poliitikaajakirjanik, nüüdne telemagasini „Radar“ peatoimetaja Kärt Anvelt žurnalistitööd 1990ndail.

Kuidas abikaasa Andresel tervis?

Tead, mu kõrval on praegu palju kõbusam mees kui kaks kuud tagasi. (Sotsiaaldemokraadist siseminister Andres Anvelt teatas novembris ootamatult, et astub ministri kohalt tagasi ega kandideeri riigikokku. NB! Kärt Anvelt andis Õhtulehele intervjuu 11. jaanuaril.)

Milles see kõbusus väljendub?

Rõõmsas meelelaadis ja selles, et enam pole pidevalt tohutuid südame rütmihäireid – need on kaks kõige olulisemat asja. Kodu on pinge- ja stressivaba, ja koer on ka üliõnnelik.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

19.06.2019
Kärt Anvelt läheb tagasi Eesti Päevalehte
29.01.2019
Anvelt tülgastus poliitikast: ma ei tahtnud selles mannavahus ujuda
23.01.2019
SPEKULATSIOON: keegi pani Anveltil näpud sahtli vahele, et ta poliitikast lahkuks
23.01.2019
ANVELTI POLIITSURM | Ettevõtja Anton Ger: „Ta ei olnud seotud rahapesuga. Ta üldse ei aidanud mind, ma ise palusin tema abi.“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee