Blogid

ANU VALIMISBLOGI | Kas on normaalne, et laseme oma riiki juhtida lollidel ja hääletame valimistel järjekindlalt lollide poolt? (60)

Anu Saagim, 24. jaanuar 2019, 19:19
Foto: ERLEND STAUB

Seltskonnaveergudel kribatakse, et koos minuga kandideerib parlamenti ka minu hea sõbranna, staarmeikar Reet Härmat ja et mõlemad oleme otsustanud kandideerida riigikogusse roheliste nimekirjas. Peab paika, aga Reet on Eestimaa Rohelised nimekirjas olnud juba aastaid ning üsnagi oluline mõjutaja, et seekord minagi selle otsustava sammu tegin. Aeg on soodne, sest suur osa eestlastest on hakanud mõtlema südamega.   

Puhta südametunnistusega Eestis tunnevad inimesed end osana riigist – nii on kirjas Eestimaa Roheliste programmis. Kodanikuühiskond on tugev ja aktiivne, seistes enda huvide ja õiguste eest. Ma olen Eesti riigi kodanik ja hoolin kohast, kus ma elan ning püüan igati olla kindel, et seda maad ja kaaskodanikke koheldaks õiglaselt. Olen kaastundlik ja empaatiavõimeline. Proovin märgata muutusi meie ümber. Ja kohtudes Zuzuga  saates “Hommikusöök staariga”, nakatusin samuti “rohelisest pisikust”.

Reet on tegelikult kandideerinud Eestimaa Rohelised nimekirjas kohalikel valimistel juba mitu aastat tagasi. Nädal enne valimisi pani ta oma valimisnumbriga pildi FBsse üles ja kutsus sõpru hääletama. Tegus naine kandideeris Lasnamäel ja sai 46 häält! Ja seda „pastakaid“ jagamata. Rohelised kogusid toona Tallinnas kokku 4622 häält, samuti olematu eelarvega.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

18. aprill 2019, 09:01
VIDEOINTERVJUU | Marta Vaarik: "See oli suur trauma, kui ma lavakasse sisse ei saanud. Mu isa polnud pärast seda enam ebausklik."
19. märts 2019, 09:07
HOMMIKUSÖÖK STAARIGA | Nõid Alisa näljastreigist: kedagi poleks kottinud, kui ma oleksin ära surnud
4. märts 2019, 11:10
Anu Saagim: ärimehed pakkusid rohelistele raha tingimusel, et me enam Rail Balticust ei räägiks
27. jaanuar 2019, 17:16
ANU VALIMISBLOGI | Loomad ei saa hädaabinumbrile helistada ja end lolli inimese eest kaitsta

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee