Linnar PriimägiFoto: Tiina Kõrtsini
Ohtuleht.ee 23. jaanuar 2019 17:29
Linnar Priimägi käis Raadio 2-s erakondade valimiskampaaniaid analüüsimas, kuid eriti jäid reklaami ja imagoloogia eriala õppejõule hambu peibutuspardid, ehk tuntud inimesed, kes riigikokku tahavad saada.

Priimäe arvates on Eestis üldine probleem selles, et ametikohtadel, ka riigikogus, istuvad parasiidid, kes on ebaefektiivsed oma töös. Samamoodi näeb Priimägi parasiitidena ka kuulsusi, kes riigikokku üritavad tänavustel valimistel saada.

“Mis te arvate, kui Anu Saagim tahab minna riigikokku, või Mart Sander, nad ei taha minna ju riiki juhtima. Vabandage väga, aga Anu Saagim tahab Eesti riiki juhtida?! Või Mart Sander?! Ta võib oma bigbändi juhtida, mitte Eesti vabariiki! Mida nad lähevad sinna riigikokku tegema? Parasiteerima!” põrutab ta.

“Seal on praegu neid küllalt! Parasiitide eeskuju on andnud indu ka teistele, “Miks mina seda palka ei saa, miks mina neid hüvesid ei saa? Miks minul nii palju vaba aega ei ole, pean siin rügama?! See on ebaõigluse tunne,” selgitab ta. “Suur võitlus tuleks algatada siin riigis riigiefektiivsuse nimel, parasiitlus tuleks likvideerida.”