Sarah Jessica Parker Carrie Bradshaw'na. Foto: Planet Photos/Scanpix
Toimetas Triin Tael 23. jaanuar 2019 11:40
Sarah Jessica Parker õhutas sotsiaalmeedias kuuldusi oma kuulsa tegelaskuju Carrie Bradshaw' naasmisest ekraanile.

„Mu vana sõber. Ta ilmub põgusalt uuesti välja. Tehes koostööd suurepärase kaubamärgiga ja toetades teemat, millest me kõik hoolime,“ kirjutas „Seksi ja linna“ täht oma Instagrami kontol, avaldades videokatkendi, kus ta jälle ehtsa ekstravagantse Carrie'na kõrgetel kontsadel ringi kõpsutab. 

Juba on jõudnud levida kuuldused kolmandast „Seksi ja linna“ filmist, mis on Samantha osatäitja Kim Cattralli tõrksuse tõttu sündimata jäänud. Parkeri värske postitus aga näitab, et Carrie ossa naasmine piirdus ilmselt vaid reklaamklipiga. Stella Artois' reklaam on lavastatud „Seksi ja linna“ kuulsaid avakaadreid matkides.

Veebikülje prnewswire.com teatel on Parker ühendanud käed kuulsa õlletootja Stella Artois' ja heategevusorganisatsiooniga Water.org, et aidata joogiveepuuduse käes kannatajaid. 

„Stella Artois'd juues võimaldad mõnele hädalisele juurdepääsu puhtale veele,“ seletab näitlejanna. „Kui Carriele tutvustataks seda tähtsat ja fantastilist partnerlust ja kampaaniat, ei raiskaks ta kindlasti hetkegi ning paneks oma Cosmo käest ja eelistaks Stellat.“