Inimesed

Rene Vilbre „Klassikokkutulek 3st”: filmitegija jaoks on esimene võttepäev vist ikka kõige suurem adrenaliinilaks 

Toimetas Andra Nõlvak, 22. jaanuar 2019, 12:34
Rene VilbreFoto: Arno Saar
Täna esilinastub „Klassikokkutulek 3”, mille niivõrd suurejoonelist edu ei osanud filmirežissöör Rene Vilbre oodata.

Intervjuus Õhtulehele vihjas Brigitte Susanne Hunt, et filmis on ka üks stseen, mida ta ise näha ei taha, kuid kinnitas, et tisse ta ei välguta. Vikerhommikus Taavi Libega vestelnud Vilbre sõnum oli selle kohta konktreetne: „Ma arvan, et sellest võidavad kõik!”.

Kõige erilisem on režissööri jaoks siiski esimene võttepäev. „Filmitegija jaoks on vist ikka esimene võttepäev kõige suurem adrenaliinilaks,” sõnas mees, lisades, et protsess, kus mitte millestki saab miski, on võimas.

Esimese võttepäeva materjali näeb kinokülastaja aga alles kuskil kahekümnendal minutil, sest kõigepealt filmiti ära raskemad stseenid.

Foto: Eliis Õitspuu

„Me muidugi alustasime nagu alati kõige raskematest ja hullematest episoodisest. Vist tantralaagri massistseenid, et oli vaja kohe hakata 50 inimesega opereerima. Nii et ei ole lihtsaks see elu meil tehtud,” meenutas Vilbre võtteperioodi algust.

Libe juhib tähelepanu sellele, et filmis on igasugu põnevaid seiku, näiteks tantralaager ja eesnäärmeprobleemid. „Kui me sikutame filmi pealt ära komöödia koheva teki, siis me räägime nii meeste tervisest kui ka sotsiaalhoolekandest, suhtumisest vanainimestesse. Meil on neid teravaid nuppe selle muheda naeru all ikka päris mitu,” sõnas Vilbre.

Samal teemal

23. jaanuar 2019, 19:51
Ago Anderson: „Poni seljas galoppi kihutades oleks tahtnud olla rohkem naine kui mees. Päris valus oli.“
23. jaanuar 2019, 14:18
ARVUSTUS | „Klassikokkutulek 3: Ristiisad“ vajus natuke lonti. Oleks oodanud, et film lõppeb suurema pauguga
22. jaanuar 2019, 07:00
ÕL VIDEO | Brigitte Susanne Hunt „Klassikokkutulekust“: filmis on üks stseen, mida ma ilmselt ei suuda ise ka vaadata, panen silmad kinni
19. jaanuar 2019, 16:19
„Klassikokkutuleku“ kaasstenarist Martin Algus: huumor on isegi hädavajalik tänapäeval, kus kohati läheb elu liiga tõsiseks

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee