Blogid

HELENI BEEBIBLOGI | Nüüd mõistan, miks beebiemmed „Vapraid ja ilusaid“ vaatavad, selle veniv stsenaarium on lapsega tegelemise kõrvalt suurepärane! (31)

Helen Kõpp, 19. jaanuar 2019, 12:00
Helen Kõpp Foto: Stanislav Moshkov

Kuna aasta alles algas, pole veel hilja kirjutada oma ootustest selleks aastaks. Kusjuures, asjade läbi kirjutamine aitab neil paremini realiseeruda. Elust rääkimine ja ka kirjutamine aitab mul mingil maagilisel viisil probleemidega toime tulla, lisaks aitab see ka teisi inimesi. Mul on omadus kõike liigselt endas hoida. Kui ma midagi karmi juhtun läbi elama, vaikin nagu haud. Sellist liigintrovertsust proovin viimasel ajal natuke muuta, ehk õigel ajal suud lahti teha või rääkida sellest hiljem, sest tõesti, olukorrast rääkimine aitab peal selgineda ning situatsiooni aktsepteerida. 

Ennast kehtestada võiks ma rohkem ka kriisisituatsioonis. Näiteks sünnitusest rääkimine eelmises postituses aitas mul üle saada halvast tundest, mida sünnitamise meenutamine tekitas. Olin niigi kaua neid tundeid enda sees hoidnud. Olgu see mulle õppetund, et olukordadest tasub rääkida. Sestap võin ka praegu seadistada oma soovid, sest millele mõtteid liigutada, see ka ellu tuleb. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

23. märts 2019, 12:00
HELENI BEEBIBLOGI | Ootasin nagu sütel istudes, et Carmen keerab kohe seljalt kõhule, aga seda ei juhtunud
16. märts 2019, 12:00
HELENI BEEBIBLOGI | Mul on Carmeni magamatuse tõttu tekkinud insomnia
2. märts 2019, 12:00
HELENI BEEBIBLOGI | Carmenil on endiselt gaasivalud, sest ta on oma lühikese elu jooksul saanud tohutult antibiootikume
23. veebruar 2019, 12:00
HELENI BEEBIBLOGI | Kui Carmen esimest korda püreed proovis, võpatas ta, nagu oleks pitsi viina alla kallanud!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee