Inimesed

PEOGALERII | Tantsuparadiis – suurejooneline vene uusaastapidu koos eesti kuulsustega! 

Anu Saagim, 17. jaanuar 2019 08:21
TANTSUPARADIIS (Танцевальный Pай) klubis HollywoodFoto: Photo: Maksim Toome
Möödunud laupäeval ehk 12. jaanuaril, kui vana kalendri järgi võetakse vastu vene uut aastat, toimus taas linna populaarseim VIP-üritus TANTSUPARADIIS (Танцевальный Pай) ööklubis Hollywood, kus seekord oligi teemaks VENE UUSAASTAPIDU/СТАРЫЙ НОВЫЙ ГОД!

Uue aasta tulekuga saabus ka spetsiaalne üllatusettaste: tõeline aastavahetuse showprogramm Venemaalt –uusaasta laulud ehedas live esituses lauljatarilt Peterburi Music Hallist koos uhke Peterburi tantsushowga.

Kogu öö mängiti vene kuumimaid tantsuhitte residentidelt DJ Bell ja DJ Peterso. Särtsu lisasid imekaunid topless go-go tantsijad ja karkudel animaatorid Peterburist. Lisaks rohkelt valgusefekte, suurejooneline lasershow ja hingematvad dekoratsioonid.

Külalisi ootas ees laviin jaanuari pehmet lund, tants peokuuse ümber, kuldsed šampanjajõed, kingitused, maiused ja palju fantastilisi kostüüme – kõik see oligi kokku tõeline VENE UUSAASTAPIDU!

Vaata suurt peogaleriid!

Järgmine TANTSUPARADIIS toimub kahe kuu pärast reedel 8. märtsil ja taas Club Hollywoodis, kus linna oodatuim pidu tähistab nii oma kümnendat sünnipäeva kui ka naistepäeva. 

Samal teemal

09.10.2017
MEGAGALERII | Tantsuparadiisis esines enneolematu sõuga Venemaa staar Sergei Zverev!
15.02.2017
VALLATU GALERII | Soome meesstripparid panid Maarjamaa piigade palged punetama
12.06.2016
SUUR GALERII | Kõige seksapiilsem naisansambel VIA Gra hullutas publikut
05.03.2016
GALERII | TANTSUPARADIISI MÖLL: Venemaa populaarne lauljatar MakSim andis enneolematu kontserdi