Inimesed

Kate Middletoni vend võitleb ränga depressiooniga (4)

Ohtuleht.ee, 14. jaanuar 2019, 11:30
James ja Pippa Middleton mullu suvel tennisematšil. Foto: AFP/Scanpix
Prints Williami naisevend James Middleton tunnistab, et on pikemat aega võidelnud depressiooniga ning kaalunud koguni enesetappu.

31aastane James pihtis oma süngeimatest hetkedest Daily Maili artiklis. Ta kirjeldas, kuidas ta oli päevade kaupa end tööle lohistanud, klaasistunud pilgul arvutiekraani vahtinud ja koju pääsemist oodanud. "Mind haaras sandistav inertsus. Ma ei suutnud isegi kõige lihtsamatele sõnumitele vastata, nii et ma ei teinudki oma e-kirju lahti. Ma ei suutnud suhelda isegi nendega, keda ma kõige rohkem armastan: oma pere ja lähedaste sõpradega." 

James nendib end mõistvat, et ta elab privilegeeritud elu. "Aga see ei muutnud mind vähi suhtes immuunseks. Raske on seda seisundit kirjeldada. See pole tühipaljas kurbus. See on haigus, teadvuse vähk," kirjutab noormees, kes räägib avameelselt ka oma teistest hädadest - poisipõlve rängast düsleksiast ning mullu diagnoositud tähelepanuhäirest. 

James, kelle õde Catherine ja õemees prints William on vaimse tervise eestkõnelejad, suutis veidi enam kui aasta eest viimaks abi otsida. Arusaamine, et ta võib seda teha, olevat teda täitnud suure rahutundega. Ta kinnitab, et tal on nüüd parem, ning tänab lisaks arstidele oma koeri, kes on tal terveneda aidanud. 

Samal teemal

12. märts 2019, 17:00
Raamat: Kate Middleton viskas Williamile silma juba algkoolis
6. jaanuar 2019, 14:00
Oktoobris sünnitanud Pippa Middleton näitab vapustavat bikiinivormi
17. oktoober 2018, 17:14
Pippa Middleton sai maha poisimürakaga
5. aprill 2018, 09:37
SKANDAAL: Pippa Middletoni äia süüdistatakse mitmes vägistamises

4 KOMMENTAARI

Kallis NAISUKE ? 15:59 mis on Teadvus vähk? 30. jaanuar 2019, 06:12
Kõige hullem on see ,,kui arvad kohe ,et ongi vähk ! Suud puhtaks saatele ,,Tuleb anda kohe 100.punkti Nüüd alle...
(loe edasi)
p
Peeter. 15. jaanuar 2019, 06:24
Kui oled jõukas siis pead ka tingimata midagi põdema.Mingu Aafrikasse keset metsi olevasse neegrikülla ja kui aasta jooksul ära ei sööda st.ellu jääb on stress surmani kadunud !
Loe kõiki (4)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee