Inimesed

TROONILT TÕUGATUD: salasuhe röövib Amazoni juhilt maailma rikkaima mehe tiitli (15)

Triin Tael, 11. jaanuar 2019 17:14
KUI KÕIK OLI VEEL HÄSTI: Jeff Bezos koos abikaasa MacKenziega eelmise aasta märtsis ajakirja Vanity Fair Oscari-peol. Foto: AP/Scanpix

Maailma suurima netipoe Amazon asutaja Jeff Bezos nautis suvest saadik oma seadusliku kaasa MacKenzie seljataga kirglikku salasuhet endise teletähe Lauren Sancheziga. Erootilised selfid, eksootilised puhkusereisid – maailma rikkaim mees, kelle varandust hinnatakse 137 miljardile dollarile, oli õnne tipus. Nüüd seisab tal ees maailma kulukaim lahutus. Bezos prantsatab maailma esijõukuri troonilt alla – kuid MacKenziest tõotab saada maailma rikkaim naine.

Jeff Bezos ja tema kirjanikust abikaasa MacKenzie teatasid kolmapäeval 25 aastat kestnud abielu purunemisest. Kolme poja ja adoptiivtütrega abielupaar tunnistas, et on viimased kuud lahusolekut katsetanud, ning jõudnud otsusele lahku minna. Jätkatakse sõpradena. „Meil on tohutult vedanud, et me teineteist leidsime, ja oleme sügavalt tänulikud iga abieluaasta eest. Kui oleksime teadnud, et läheme 25 aasta pärast lahku, oleksime ikkagi selle kõik ette võtnud,“ kuulutasid nad Jeffi Twitteri kontol. Kuid USA ajakirjandusväljaanded on veendunud: Amazoni boss (54) tegi abielu karilejooksu teatavaks, et ennetada kõmuleht National Enquireri sensatsioonilist paljastusartiklit tema salasuhtest, mis pidi ilmuma päev hiljem.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

18.01.2020
Jeff Bezos tegi oma armukesega sinivaibadebüüdi
03.01.2020
KRITISEERIMINE KEELATUD? Kliimaaktivistid kurdavad, et Amazon ähvardab nad vallandada
29.05.2019
Bezose eksabikaasa kingib poole varandusest ära
04.04.2019
MacKenzie Bezosest saab maailma rikkuselt kolmas naine

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee