Inimesed

TROONILT TÕUGATUD: salasuhe röövib Amazoni juhilt maailma rikkaima mehe tiitli (15)

Triin Tael, 11. jaanuar 2019, 17:14
KUI KÕIK OLI VEEL HÄSTI: Jeff Bezos koos abikaasa MacKenziega eelmise aasta märtsis ajakirja Vanity Fair Oscari-peol. Foto: AP/Scanpix

Maailma suurima netipoe Amazon asutaja Jeff Bezos nautis suvest saadik oma seadusliku kaasa MacKenzie seljataga kirglikku salasuhet endise teletähe Lauren Sancheziga. Erootilised selfid, eksootilised puhkusereisid – maailma rikkaim mees, kelle varandust hinnatakse 137 miljardile dollarile, oli õnne tipus. Nüüd seisab tal ees maailma kulukaim lahutus. Bezos prantsatab maailma esijõukuri troonilt alla – kuid MacKenziest tõotab saada maailma rikkaim naine.

Jeff Bezos ja tema kirjanikust abikaasa MacKenzie teatasid kolmapäeval 25 aastat kestnud abielu purunemisest. Kolme poja ja adoptiivtütrega abielupaar tunnistas, et on viimased kuud lahusolekut katsetanud, ning jõudnud otsusele lahku minna. Jätkatakse sõpradena. „Meil on tohutult vedanud, et me teineteist leidsime, ja oleme sügavalt tänulikud iga abieluaasta eest. Kui oleksime teadnud, et läheme 25 aasta pärast lahku, oleksime ikkagi selle kõik ette võtnud,“ kuulutasid nad Jeffi Twitteri kontol. Kuid USA ajakirjandusväljaanded on veendunud: Amazoni boss (54) tegi abielu karilejooksu teatavaks, et ennetada kõmuleht National Enquireri sensatsioonilist paljastusartiklit tema salasuhtest, mis pidi ilmuma päev hiljem.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

29. mai 2019, 12:10
Bezose eksabikaasa kingib poole varandusest ära
4. aprill 2019, 22:47
MacKenzie Bezosest saab maailma rikkuselt kolmas naine
20. märts 2019, 11:30
Bezose armukese vend tunnistab 200 000 dollari saamist kõmulehelt
19. märts 2019, 14:33
Jeff Bezose intiimsõnumeid lekitas tema armukese vend

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee