Inimesed

Depp leppis teda uimastipruukimises süüdistanud ihukaitsjatega ära 

Ohtuleht.ee, 12. jaanuar 2019, 12:00
Johnny DeppFoto: AP/Scanpix
Johnny Depp on FemaleFirsti teatel jõudnud kohtuvälisele kokkuleppele oma endiste ihukaitsjatega, kes süüdistasid teda ebaterve töökeskkonna tekitamises. 

Eugene Arreola ja Miguel Sanchez kaebasid superstaari kevadel kohtusse. Neil oli Deppile mitmeid süüdistusi alustades töösuhte ebaõiglasest lõpetamisest ja palga maksmatajätmisest kuni mürgise tööõhkkonna tekitamiseni.

Mehed väitsid, et nad olid tihtipeale pidanud tegema enamat, kui turvamehe amet ette näeb - nimelt klaarima Deppi uimastisõltuvusest tekkinud probleeme. Nende sõnul pidid nad korduvalt juhtima sõidukeid, milles leidus uimasteid, ning pühkima avalikes kohtades näitleja näolt uimastijälgi. Veel kurtsid nad, et pidid kärutama Deppi alaealisi võsukesi. Ületundide tegemise eest jäi tasu saamata, Depp polevat võimaldanud turvameestele ka söögi- ja puhkepause.

Jaanuari algul teatasid ihukaitsjad Los Angelese kohtusse antud pabereis, et nad on jõudnud Deppiga lahenduseni. Pole teada, kas 55aastane Depp pidi hagist pääsemiseks kukrut kergendama.

Samal teemal

1. august 2019, 17:04
Depp väidab, et eksabikaasa kustutas sigareti tema näkku
28. aprill 2019, 11:00
Deppi venelannast pruut hööritas juba 17aastaselt rikaste meeste rõõmuks tantsu
12. aprill 2019, 10:29
KOLETIS JOHNNY: Amber Heard kirjeldab, kuidas Depp teda peksis ja kägistas
29. oktoober 2018, 13:00
Lily-Rose Depp kaotas südame noorele filmitähele

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee