Inimesed

Kuldgloobuse võitjat süüdistatakse liputamises 

Ohtuleht.ee, 10. jaanuar 2019 16:00
Peter FarrellyFoto: AFP/Scanpix
Äsja parima komöödia Kuldgloobuse pälvinud "Rohelise raamatu" režissöör Peter Farrelly palub oma kunagise käitumise pärast vabandust.

New York Magazine'i väljaanne The Cut avaldas katkendeid 1998. aastal ajakirjas Newsweek ilmunud artiklist, mille andmeil oli Farrellyl ning tema vennal ja sagedasel koostööpartneril Bobby Farrellyl kombeks kolleegidele vingerpussi mängida - nende eesmärk oli meelitada pahaaimamatud kaastöötajad Peteri meheau vaatama.

Nende seas, kes vendade Farrellyde ("Loll ja lollim", "Kõiges on süüdi Mary") vembu ohvriks langesid, oli näiteks "Mary" naispeaosatäitja Cameron Diaz, aga ka filmiboss Tom Rothman.  

Padukomöödiate asemel rassismiteemalise draamakomöödiaga "Roheline raamat" laineid lööv Peter Farrelly palub oma esindajate kaudu kunagiste vempude pärast andeks.

"Ma olin idioot. Tegin seda aastakümneid tagasi ning pidasin seda naljaks, aga tegelikult on mul piinlik ja häbi. Kahetsen südamest."

Samal teemal

08.01.2019
Kuldgloobuste kaardid paiskas segi „Bohemian Rhapsody“ triumf
07.01.2019
KULDGLOOBUSED | Parima naisnäitleja Kuldgloobuse pälvis Glenn Close, parim meesnäitleja on Rami Malek, parim film „Bohemian Rhapsody“
07.04.2018
Cameron Diaz tegi näitlemisega lõpparve. 45aastaselt!
24.12.2017
Ajakiri: Cameron Diaz adopteerib lapse

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee