Tele

Kanal 2 oli eelmisel aastal Eesti vaadatuim kommertskanal 

Toimetas Keit Paju, 10. jaanuar 2019 15:19
Kanal 2 uued telenäod Robert Rool, Piret Laos ja Jüri Butšakov.Foto: MADIS SINIVEE
Kanal 2 vahendab saadetud pressiteates, et nemad olid 2018. aastal kommertskanalitest edukaimad. TNS EMORi tehtud teleauditooriumi mõõdikuuringu kohaselt veedeti 11,25% kogu telekavaatamise ajast just Kanal 2 seltsis.

Fakti kinnitas ka Margo Veskimägi Kantar EMORist. Mehe sõnul tegid nad EMORis Õhtulehe palvel arvutuse ning saavad kinnitada, et Kanal 2 pressiteates väidetu vastab tõele: Kanal 2 oli kommertskanalitest eelmisel aastal vaatamisajalt esimene.

Samal teemal

Veskimäe sõnul on TV3 mingites sihtrühmades küll Kanal 2-st vaadatavuselt ees, kuid kokkuvõtvalt juhib Kanal 2. Kuigi Kanal 2 on vaadatuim kommertskanalitest, on Eesti kanalitest vaadatuim siiski ETV.

Eesti vanim erakanal Kanal 2 tähistas eelmisel sügisel 25. juubelit, kuid aasta lõpus saatsid kanalit skandaalid. Kanal 2 loobus koostööst Eesti populaarseima teleduoga, Kristjan Jõekalda ja Teet Margnaga ning lõi eetrist välja Teet Margna produktsioonifirma toodetud saated. 

21. jaanuaril alustab Kanal 2 uue programmiga, eetrisse jõuab otsesaade „Õhtu!“, mida juhivad Robert Rool, Piret Laos ja Jüri Butšakov. Märtsis naasevad uute hooaegadega seriaalid „Naabriplika“, „Kodutunne“, „Tuuli aasta…“ ja „Pilvede all“.

Samal teemal

01.02.2019
Jõekalda kanali vahetusest: „Täna ütlen: elame veel!“
10.01.2019
Margna ja Jõekalda kolivadki TV3 eetrisse!
08.01.2019
Kas televaatajad on erakanalite sisust tüdinenud? Esmakordselt üle pika aja jõudsid teletoppi vaid ETV saated!
07.01.2019
ARVUSTUS | Kanal 2 näitab „Hensugusta show“-ga, et on täiesti põhja käinud: Margna ja Jõekalda asemel suudetakse pakkuda värisevate kätega lapsstaari