Inimesed

"Breaking Badi" täht mängib kassatüki "1+1" Hollywoodi versioonis 

Ohtuleht.ee, 9. jaanuar 2019 15:30
Bryan Cranston ja Kevin Hart filmis "The Upside". Foto: Outnow.ch
Menusarja "Breaking Bad" ("Halvale teele") täht Bryan Cranston mängib Prantsuse kassatüki "1+1" Hollywoodi versioonis "Ootamatu sõprus" halvatud miljardäri, kes palkab oma abiliseks endise kurjategija.

Abilist kehastab BBC Newsi teatel koomik Kevin Hart, kes pidi juhatama tänavust Oscarite galalt, kuid kes oma vanade homofoobsete kommentaaride tõttu ameti maha pani.

Veebruaris Eestis ekraanile jõudev "Ootamatu sõprus" ("The Upside") valmis õigupoolest juba 2017. aastal, kuid sattus Harvey Weinsteini skandaali tõttu riiulile. Linateos saab juba nahutada - miks küll ei valitud halvatud rahajõmmi kehastama mõni puudega näitleja? Cranston nimetab seda, et ta sellesse rolli võeti, äriliseks otsuseks. "Näitlejatena palutakse meil ju teisi inimesi mängida," viitab ta näitlejate ümberkehastumisvõimele.

"Kas mina kui heteroseksuaalne vanem inimene, ja ma olen rikas, mul on väga vedanud, ei tohi mängida inimest, kes pole rikas - kas see tähendab, et ma ei tohi homoseksuaalset inimest mängida?" mõtiskles ta Press Associationi intervjuus. "Ma ei tea, millest alates kehtib piirang, kus see joon on?" 

Ka Jake Gyllenhaali ja Dwayne "The Rock" Johnsonit on kritiseeritud puudega inimese kehastamise eest. 

Samal teemal

31.06.2020
Menusarja „Halvale teele“ staar põdes koroonahaigust
02.08.2019
Koomik Kevin Hart sai autoavariis rängalt vigastada
25.07.2019
„Breaking Badi“ mängufilm on juba valmis!
14.01.2019
FÄNNID ÄREVIL: „Breaking Badi” film on tulekul. Vaata, mida me juba teame