Inimesed

USA R&B-laulja kahtlased suhted alaealiste tüdrukutega on teada juba aastakümneid 

Doksari paljastab R. Kelly koletisliku palge 

Triin Tael, 9. jaanuar 2019 00:03
MILJONITE LEMMIK: R. Kelly on vaatamata jätkuvatele seksisüüdistustele kõigi aegade üks edukamaid artiste. 12 sooloalbumit välja andnud R&B-tähe täispikki plaate ja singleid on müüdud maailmas üle 75 miljoni eksemplari. Foto: VIDA PRESS

Abielu 15aastase lauljatariga. Video, kus ta urineerib 14aastase tüdruku suhu.  Seksiorjade pidamine. USA superstaari R. Kelly pihta on aastate jooksul sadanud kümneid skandaalseid süüdistusi. Kas värske kuueosaline doksari, kus ohvrid oma kannatustest räägivad, saadab teflonmehe viimaks trellide taha?

Eile 52. sünnipäeva tähistanud Robert Sylvester Kelly ehk R. Kelly pole nagu „Cosby Show“ superstaar Bill Cosby, kes suutis jätta mulje muhedast telepapsist, kuid kuritarvitas salamisi naisi, ilma et avalikkusel sellest aimugi oleks olnud. Megahitist „I Believe I Can Fly“ tuntud USA R&B-laulja kahtlased suhted alaealiste tüdrukutega on aga juba aastakümneid teada. 

Juba enne seda, kui 2000. aastate algul ilmus välja kurikuulus seksivideo, kus R. Kelly 14aastase tüdruku suhu urineeris, olid tal olnud intiimsuhe oma verinoore protežee Aaliyah'ga. Tüdruk oli 15aastane, R. Kelly 27.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

28.08.2020
R. Kelly sai vanglas peksa ja viidi üksikkongi
13.03.2019
Politsei kahtlustas R. Kelly pruute kollektiivses enesetapus
26.02.2019
R. Kelly sai viimaks kautsjoni kokku ja vabanes trellide tagant
23.02.2019
R. Kellyle esitati süüdistus alaealiste seksuaalses kuritarvitamises

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee