Inimesed

Saade„Puuduta mind!“ on nüüd neljapäeva hilisõhtuti ka Tallinna TVs. 

Kõiki saateid on võimalik kuulata ja alla laadida  Soundcloudist

 

VIDEO | „PUUDUTA MIND“ 62. SAADE | Külas on muusik ja krišnaiit Arne Lauri – mees, kelle iga sõna on laul ja iga samm on tants 

Anu Saagim, 24. jaanuar 2019 18:00
"Puuduta mind" - Arne Lauri; Anu Saagim; Sirje PresnalFoto: Tiina Kõrtsini

Miks tänapäeva inimese jaoks pole usk ja Jumal sugugi igapäevased sõnad? Seda uurime "Puuduta mind" 62. saates muusik ja krišnaiit Arne Laurilt - mehelt, kelle iga sõna on laul ja iga samm on tants.

See on väga kurb ja halb - just see materiaalne maailm. Ja kui süda ei ole puhas, siis inimene kasutab poliitilistel eesmärkidel kõike ära, rahvust, usku, Jumalat. See on alati siin maailmas nii olnud. Maailmas on väga palju ka vaimseid ja usklikke inimesi, aga kuna nad ei ole kõrgel tasemel, vaid on siirad algajad, on nad algusetapis hästi fanaatilised.

Neid vaimseid inimesi, kes on kõrgel tasemel ja eeskujudeks, on igas religioonis suhteliselt vähe. Paljud vaimsed inimesed kiirgavad välja seda, et kõik toimib ainult läbi nende usu, ning uhkus ja materialistlikud momendid on sellega alati kaasas.

Tavalist inimest ka ehmatab see, kui keegi ütleb, et tule meie liikumisse, kõik teised on saatanast. Siis ongi selline tunne, et parem ei hakka üldse. Selles suhtes ongi inimestest kahju, et nad on pettunud poliitikas ja riikide struktuurides, kõik on läbi tulnud ja kõik on aru saanud, kuidas neid on petetud.

Mitte halvas mõttes petetud, aga lihtsalt kui maailma juhivad kaupmehed, siis kaupmehed ei ole halvad, vaid nad lihtsalt vaatavad, kuidas kasu saada. Inimene on pettunud riigis ja usus, ta ei tea, mida teha, aga vaadates mõne liikumise poole, vaadake omaduste järgi, kui palju on seal puhtust, tänulikkust, kaastunnet, kannatlikkust.

 

Kõiki saateid on võimalik kuulata ja alla laadida ka Soundcloud`ist SIIT!

 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

16.05.2019
„PUUDUTA MIND“ 78. SAADE | Leiutaja Olle Kitsing kummutab väited, justkui oleks UV kiirgus meile kahjulik
21.03.2019
VIDEO | „PUUDUTA MIND“ 70. SAADE | Krüptorahanduse ekspert on avastanud potentsiaali ka spirituaalses maailmas
15.03.2019
„PUUDUTA MIND“ 69. SAADE | Ain Vaga – taimede energia peenhäälestaja
14.03.2019
„PUUDUTA MIND“ 70. SAADE | Külas käis krüptoliidu juht ja tervendaja Asse Sauga

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee