Inimesed

„Kodus ja võõrsil“ näitlejanna suri 46aastaselt (8)

Ohtuleht.ee, 7. jaanuar 2019, 13:20
Annalise BraakensiekFoto: VIDA PRESS
Austraalia modell, näitleja, telesaatejuht ja ehtekunstnik Annalise Braakensiek leiti oma Sydney korterist surnuna. Kahtlustatakse, et 46aastasele kaunitarile sai saatuslikuks depressioon.

16aastaselt modellitööd alustanud ning 1990. aastatel Austraalia menusarjas "Kodus ja võõrsil" mänginud Annalise surnukeha leiti pühapäeva pärastlõunal, kui lähedastel tekkis tema heaolu pärast mure. Politsei kuritegu ei kahtlusta, kuid surma põhjus pole veel selgunud.

Annalise oli olnud vaimse tervise kampaania R U OK? käilakuju ning rääkinud avameelselt oma depressioonist, mis puhkes, kui lühikese aja jooksul läks kaks tema sõpra vabasurma ning suri ka tema vanaisa.

Detsembrikuises sotsiaalmeediapostituses kirjutas Annalise, et tal on seljataga ränk aasta ning et ta on napilt vastu pidanud. Ent ta jagas oma fännidega suurt rõõmu korteriostu üle.

2017 oli ta rääkinud Sydney Morning Heraldile, kuidas depressiooni tume pilv oli ta otsekui halvanud. "Väga vähesed inimesed küsisid minult, kas minuga on kõik korras. Ja kui ütlesin, et ei ole korras, siis jooksid nad pakku. Nende nõndanimetatud sõprade reageering - agressiivsus, toetuse nappus - šokeeris mind. Siis ma taipasin, et psühhiaatrilised haigused on endistviisi häbimärgiks."

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee