Anne Hathaway Elie Saabi kleidis. Foto: VIDA PRESS
Ohtuleht.ee 7. jaanuar 2019 12:50
Eilsel Kuldgloobuste jagamisel said mõned kuulsad kaunitarid hakkama ootamatu fopaaga. 

Tavaliselt stiilne Anne Hathaway saab Daily Maililt sarjata maitsetu kleidi eest, kus eri loomanahamustritele sekundeerisid litrid ja kristallidega kirjatud vöö. See oli kuulsa kleidimeistri Elie Saabi loomingu seas küll ämbrisseast. 

Puusse pani oma riietusega ka äsja noore saksa muusiku Tom Kaulitziga kihlunud Heidi Klum, kelle riivatu korseti all lainetas veidrate kolmemõõtmeliste lilledega undruk.

Lucy Liu sai nahutada kahvaturoosa rüü eest, mille põrmustasid neoonlitrid. Keep kinnitus ümber kaela prosta kristallpandlaga. 

Judy Greer uppus oma lötakatesse smokingipükstesse päris ära.

Daily Mirror lisab häbiposti 15aastase Elsie Fisheri ebaõnnestunud pükskostüümi (autor Kenzo).

Koomik Maya Rudolphit laidetakse lötakate sitside-satside eest. Moepoodiumil nägi Valentino kleit miskipärast veidi etem välja. 

Endine Miss Universum Margaret Gardiner kandis nabani dekolteed ja tagatipuks veel hiiglaslikke volange, mis mõjusid tema õblukese koguga võrreldes ebaproportsionaalselt.  

"Teenijanna loo" tähe Elisabeth Mossi säärejooks pole ju laita, kuid kokteilkleidike tundus tema seljas kuidagi kohatu.

Johnny Deppi eksnaise Amber Heardi rõivas (disainer Monique Huillier) polnud just maitsekuse tipp (1980. aastate koolilõpuball!) ning karuteene osutasid kaunitarile Mirrori hinnangul ka soeng ja meik.