Inimesed

Lasteajakirja peatoimetamise ameti maha pannud kirjanik: „Ajakirjaga Hea Laps on mul algusest peale see õnn, et kirjutavaid lapsi on olnud nii palju.“

Leelo Tungal: „Elus tuleb vahel teha muudatusi ja pöördeid. Parem on neid ise teha, kui et elu sind keerab ja pöörab.“ (2)

Katrin Helend-Aaviku, 7. jaanuar 2019, 00:01
PÕHIPILTTEATEPULK JÄRGMISELE: „Loodan, et uus peatoimetaja Kätlin Vainola (pildil) saab ajakirja tehes samasuguseid rõõmsaid elamusi nagu mina,“ ütleb ajakirja Hea Laps looja ja kauaaegne peatoimetaja Leelo Tungal.Foto: Teet Malsroos
„Oleme ajakirjaga väga raskeid aegu üle elanud. Palju olen pidanud tõestama, et seda ikkagi on vaja. Oli küll neid tegelinskeid, kes arvasid, et oma Eesti lasteajakirju pole mõtet trükkida, niikuinii sööb Miki Hiir nad välja. Neid aegu peab mäletama, aga ei tohi lasta sel tuju rikkuda ega okast sisse jääda. Mul on see rumal omadus, et meelde jäävad rohkem ikka head asjad,“ räägib ajakirja Hea Laps looja Leelo Tungal, kes pärast ligi 25 aastat peatoimetajana otsustas ajakirja noorematesse kätesse usaldada.

Reedel tähistas Hea Laps oma traditsioonilist uue aasta pidu, kus meeleolu lõid Leelo Tungla krutskiga luuletused, tema loodud tegelane Triibu-Liine ning nii mustkunstniku kui ka laste ja noorte etteasted. Siiski oli neil lustlikel esinemistel seekord juures ka veidi kurblikum noot.

Kõigi Õhtulehe paberlehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

26. veebruar 2019, 18:40
Leelo Tungal: "Garderoobi jagamine Tiiu Randviiruga – ja veel Estonias! – on suur au!"
4. jaanuar 2019, 18:37
GALERII | Leelo Tungal lahkus ajakirja Hea Laps peatoimetaja kohalt
4. jaanuar 2019, 00:01
Neitsi Maali pälvinud „Seltsimees lapse“ režissöör: meil oli hea lugu, mis inimesi puudutas
29. detsember 2018, 00:01
Leelo Tungal: „Endisi aegu ei anna praegustega võrreldagi, aga me ei ole ikka rahul!“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee