Müstika

PÄEVAHOROSKOOP: teisipäev, 8. jaanuar 

Astroloog Maria Angel, 7. jaanuar 2019, 22:22
Foto: PantherMedia/Scanpix
Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär

21. märts – 19. aprill

Nüüd jõuab sulle kohale, kui kohutavalt palju on kohustusi sind ootamas. Ehk on töö pühade ajal kuhjunud. Sul on asjalikke sõpru, kes aitaksid.

Sõnn

20. aprill – 20. mai

Keegi lähedastest võib abi vajada, ent on liiga tagasihoidlik selleks, et paluma tulla. Küllap on see inimene ka sulle toeks olnud, nüüd tuleb sinulgi leida võimalus teda toetada.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Kui oled vaimse töö tegija, tunned suurt rõõmu sellest, et saad tööd murda. Suudad ka kõige romantilisemad tunded sõnadesse panna ja neid jõuliselt väljendada.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Eelistaksid olla üksinda ja mõelda tõsiste teemade üle. Mineviku mõjud on tugevad, võid väga igatseda kellelgi järele, keda enam su kõrval pole.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Peaaegu terve aasta on veel ees, see pakub suurt hulka võimalusi. Teed plaane, küllap on sul soovi teadmisi koguda, tahaksid reisida, erinevate inimestega tutvuda.

Neitsi

23. august – 22. september

Kui sul õnnestub oma jõud loomingulisse tegevusse suunata, tuleb päev viljakas. Tunned suurt rahulolu sellest, kui saad oma töösse kaasata inimesi, kes sind imetlevad.

Kaalud

23. september – 23. oktoober

Tuleb kohtumisi erinevate inimestega, lood aktiivselt kontakte äripartneritega. Planeerid tegevust ja koostööd. Ära unusta ajagraafikute koostamisel ka teiste arvamust küsida.

Skorpion

24. oktoober – 21. november

Sukeldud äriasjade ajamisse. Sind kannustab tunne, et raha on vähevõitu ja pead kähku seda juurde hankima. Selleks terendab silmapiiril mitmeid häid võimalusi.

Ambur

22. november – 21. detsember

Küllap alustad täna midagi uut, ent teed seda üksinda ning hoiad teiste eest suure saladuskatte all. Enesekindlust napib, kardad pisut, et teised naeravad su välja.

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Oled laetud uue energiaga, valmis elule vastu tormama. Julgust ja enesekindlust on küllaga, võtad elu kui võitlust. Sinu meeleolu teeb heaks lastega suhtlemine.

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Küllap tekkib plaane, mille elluviimiseks on vaja suuremat meeskonda. Näed ennast juhi rollis, samas saad aru, et vajad tõeliselt tublisid, usaldusväärseid inimesi enda kõrvale.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Sul on väga kindel siht silme ees, mis on seotud ambitsioonikate karjääriplaanidega. Pole kindel, kuivõrd läbimõeldud on tegevuskava, igatahes tahad alustada otsekohe.

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Kaljukits! Oled energiaga laetud, valmis tegutsemiseks ja võitluseks. Kasvab ühiskondlik aktiivsus, planeerid hoogsalt äritegevust. Sõpradega koos uue äri rajamiseks on aeg riskantne, erimeelsused on kerged tekkima. Küll aga on nad valmis sulle püüdlustes toeks olema, sind ära kuulama ja kaasa mõtlema.

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee