Tele

Andrus Vaarik seriaalist "Sild": kahju, et turunduse nimel pandi eestlasest peategelast mängima leedulanna (23)

Toimetas Keit Paju, 4. jaanuar 2019 19:05
Seriaali peaosades kehastab Eesti kriminaalpolitsei uurija Inga Veermaad Leedu näitleja Ingeborga Dapkūnaitė ja Vene uurijat Maksim Kazantsevit näitleja Mihhail Porechenkov.Foto: kaader seriaalist
Eile õhtul esilinastus TV3-s eesti-vene koostööl sündinud teleseriaal “Sild”. Kahjuks varjutas telesarja sära tõsiasi, et üht peategelast, eestlasest detektiivi Inga Veermaad panid seriaalitegijad mängima hoopis leedulanna Ingeborga Dapkūnaitė. Andrus Vaariku sõnul peitub põhjus turnduses. 

Vaarik, kes seriaalis sillalt leitud poolitatud abikaasat mängib, rääkis Diktorile, et tal on seriaalis raskustega eesti keelt pusivast leedulannast väga kahju, kuna too pandi turunduse nimel eestlast mängima.

Vaarik avaldab, et Ingeborga on Venemaal superstaar, kelle fännid annavad talle kõik andeks. Ta kaasatigi sarja selleks, et publiku tähelepanu võita. “Muidugi oleks võinud eestlasest uurijat mängida mõni meie näitleja. Hele Kõrve või Evelin Võigemast näiteks,” ütleb ta.

Refereeritud artikli täisteksti loe portaalist Diktor.

Samal teemal

15.01.2019
Kokkuvõte: mis teel on Eesti seriaalitööstus? | Raivo Suviste: sõltume kanalite tellimustest – kui üks kanal paneb pillid kotti, siis sinna seriaale ei jää
05.01.2019
Guido Kangur sarjast „Sild”: teeb kurvaks, kui Eesti telekanalis kõlab täiesti arusaamatu eesti keel
04.01.2019
AVALDA ARVAMUST! Kas maailmas laineid löönud detektiivisari „Sild“ meeldis?
04.01.2019
VAATA JA IMESTA! Narva sild monteeriti sarja tarbeks kümme korda uhkemaks!