Inimesed

50 NIPPI | Kuidas lahti saada jonnakatest rasvapadjakestest puusadel või lõtvunud nahast kõhul? (10)

Anu Saagim, 4. jaanuar 2019 18:15
Janika Koch-Mäe Sinusalong`ist soovitab LPG-massaažiFoto: Õhtuleht/Naisteleht
Kõik teavad, et igapäevane liikumine on meile hädavajalik. Ka regulaarne treenimine ja tervislik toitumine on väga olulised. Kuid vahel sellest ei piisa - olgu siis tegu järjekindla tselluliidiga, jonnakate rasvapadjakestega puusadel või lõtvunud nahaga kõhul.

"Mina soovitaks pisut vormis väljas ja kiire elutempoga inimesele LPG-massaaži," ütleb Janika Koch-Mäe Sinusalong.ee`st.

Mis on LPG-massaaž?

Samal teemal

LPG-massaaž ja -meetodid on kasutusel alates 1986. aastast ja nime on see saanud meetodi leiutaja, prantsuse inseneri Louis-Paul Guitay eesnimetähtedest. Algselt oli LPG-tselluliidimassaaž mõeldud kasutamiseks taastusraviks, hiljem levis meetod ilusalongidesse.

LPG-tselluliidimassaaži teostatakse LPG-aparaadiga läbi spetsiaalse kostüümi. LPG-seadme otsikud ja vaakumi tugevus valitakse vastavalt massaaži eesmärgile. Protseduur kestab 40 minutit, vastavalt kliendi soovidele - millised on probleemsed piirkonnad on ja millised on täpsemad eesmärgid.

Soovitatav on teha kaks kuni kolm protseduuri nädalas. Esimesi tulemusi on näha juba paari korraga. Parimat tulemust näeb peale kümne korra kuuri, kui  reieümbermõõdust võib kaduda kuni viis sentimeetrit, rääkimata siledamast ja pringimast nahast.

Kas tegu on tõesti tselluliidivastse imerelvaga?

Põhiliselt teataksegi LPG-hooldust, kui tselluliidivastast imerelva ja tõsi ta on - LPG stimuleerib probleemseid piirkondi mehaaniliselt, mis elavdab pindmist vereringet, lümfiringet ning stimuleerib lipolüüsi ja ainevahetust. Ravimassaažiga väheneb oluliselt tselluliit, paraneb naha ja kudede elastsus ning intensiivistub jääkainete eemaldamine kehast.

Kollageeni ja elastiini tootmist parandades ning seeläbi naharakkude uuenemist stimuleerides on LPG-protseduuridest suur kasu lõtvunud naha puhul näiteks peale suurt kaalulangust või lapsesaamist.

LPG-ravihooldus on äärmiselt kehasõbralik ja leebe viis erinevate vaevuste leevendamiseks. See on nagu massaaž - lõõgastav, toniseeriv ja mõnus ning kui tulemuseks on ka pringim nahk ja siledamad reied, siis tundub see protseduur nagu iga naise unistus.

Kuid regulaarne treening ja liikumine ning tervislik toitumine ja piisav vedelikutarbimine on kindlasti ka abiks.

Janika Koch-Mäe; Sinusalong.ee  

Samal teemal

26.04.2019
Fit model Mailys Luigend: naine peab saama teha seda, mis teda õnnelikuks teeb
05.04.2019
50 NIPPI | Kuidas põsepunaga anda viimane lihv ja panna palged särama?
22.03.2019
Bikiinifitnessi tipp Reet Reimets: vaid kulturismikaugele inimesele ei paista meie võistlusvorm kaunis
14.03.2019
VIDEO | Plastikakirurg Siim Simmo ilulõikustest: tee naise südamesse on läbi silmade, mitte läbi dekoltee