Inimesed

Vaata saadet „Puuduta mind“ igal neljapäeval kl 18 ÕL veebist ja FBst või kl 22.15 TTV kanalil

Nüüd on võimalik kõiki saateid kuulata ja alla laadida ka Soundcloud`ist

„Puuduta mind“ 60. saate külaliseks on Vatsla vanapagan (4)

Anu Saagim, 3. jaanuar 2019 12:03
"PUUDUTA MIND" - ANU SAAGIM, HEINO MART LAISK, SIRJE PRESNALFoto: Teet Malsroos
Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid.

Kuna meie saade on ÕL TVs kogunud hulganisti vaatajaid, siis tegi TTV meile ettepaneku näidata seda ka nende kanalil.

Seega, lisaks neljapäevasele saatele ÕL TVs kell 18 võite saateid "Puuduta mind" kaeda ka neljapäeva hilisõhtuti kell 22.15 TTV kanalil.

Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi "Puuduta mind" 60. saate külalisteks on Heino Mart Laisk ehk rahvasuus Vatsla vanapagan, seda juba täna õhtul kell 22.15 TTVs. 

ANU SAAGIM, HEINO MART LAISK, SIRJE PRESNAL  Foto: Teet Malsroos

Vanapagan on oma elus pidanud silmitsi seisma mitmete raskustega: ta on enamuse oma elust olnud raskes depressioonis ning lisaks sellele kaotas ta oma poja. Heino on hariduselt psühholoog, kuid lisaks teiste aitamisele, on tema suurimaks väljakutseks olnud aidata iseennast, sellega on ta tegelenud viimased 20 aastat.

Heino, kuidas jõudsid selgeltnägemiseni?

Enne saatesse "Selgeltnägijate tuleproov" minemist ei olnud ma selgeltnägemisega üldse tegelenud. Esimese hooga, kui mind kutsuti, ma keeldusin, sest ma ei ole ju selgeltnägija. Aga ma siiski nõustusin osalema ning avastasin saates, et vau, tõepoolest ma suudan sellega hakkama saada.

Pean tunnistama, et saates arenesin ma tohutult. Oskan täna enda tundeid ja intuitsiooni jälgida. Ma hakkasin pärast igat katset saates, sõltumata sellest, kas see läks hästi või halvasti, põhjalikult analüüsima, mida ma tegelikult katse ajal tundsin. 

Vaata saadet „Puuduta mind“ igal neljapäeval kl 18 ÕL veebist ja FBst ja kl 22.15 TTV kanalil.

Nüüd on võimalik kõiki saateid kuulata ja alla laadida ka Soundcloud`ist SIIT!

Samal teemal

02.04.2019
„PUUDUTA MIND“ 76. SAADE | Šamaan Anu Pahka jagab lihtsaid nippe, kuidas saada lahti needustest
07.02.2019
„PUUDUTA MIND“ 69. SAADE | NAISTEPÄEVA ERI | Taimetark Ain Vaga: naine on unikaalne looduse ime
24.00.2019
VIDEO | „PUUDUTA MIND“ 62. SAADE | Külas on muusik ja krišnaiit Arne Lauri – mees, kelle iga sõna on laul ja iga samm on tants
15.00.2019
VIDEOINTERVJUU | Diiva Merle Palmiste: enne esietendust jooksen ringi dressides, silmis hullunud pilk ja näos pole grammigi värvi