Inimesed

Salakaval haigus murrab kodumaiseid lauljaid: haigevoodisse sattus ka Rolf Roosalu (22)

Toimetas Keit Paju, 2. jaanuar 2019 15:51
Rolf RoosaluFoto: Erlend Štaub
Salakaval talveilm on hakanud haigust puistama ka kodumaiste muusikute hulka. Lisaks räppar Genkale ja Ewert Sundjale on raske gripiga nüüd tõvevoodis ka Rolf Roosalu.

Roosalu teatab haigestumisest Instagramis, kus nendib, et kole viirustõbi on ka temani jõudnud. Diagnoosiks on gripiviirus A. “Olge hoitud!” palub ta oma jälgijatelt. 

Samal teemal

"Veel kolm päeva tagasi ma sellist muiet enda näole manada poleks suutnud. Nii halb oli olla. Mõtlesin, et annan otsad! Kas seda tunnet saab tõesti tekitada üks viirus nimega gripp? Jah, saab! Lennart on öelnud, et sitt olukord pidavat olema meie tuleviku väetis. Ma ei tea mitmeteks aastateks need ‘mu põllud’ nüüd väetatud said," kirjutab laulja Instagramis. 

"Lühidalt öelduna möödus minu aastavahetus Võru haiglas, kus minu eest hästi hoolitseti ja tehakse seda siiani. Mu palatis on isegi telekas ja voodi käib puldist üles-alla. Haha! Moodne värk!" rõõmustab ta. 

"Iroonilisel kombel esinesin ma kolm nädalat tagasi selle sama haigla töötajatele Lõuna-Eesti haiglate jõulupeol- lihtsalt parim publik, kes tantsisid esimesest loost kuni lõpuni välja. No vot ja siin ma nüüd olen! Ühed nö lahutavad meelt, teised jällegi ergutavad! Ütleme nii, et siia jõudes oli mul juba väikestviisi käpp sees," leiab ta ebameeldivast olukorrast positiivsust. 

"Mõelda, puhata ja taastuda olen saanud! Enesetunne paraneb iga päevaga.
Sõbrad, ärge alahinnake grippi! Ma ei õhuta vaktsineerima- see on iga inimese sügavalt isiklik otsus, aga pöörduge arsti poole enne, kui asi väga tõsiseks läheb! Eriti käib see tagasihoidlike eesti meeste kohta!
Olge hoitud! Olge terved!" lõpetab ta. 

Haigus kimbutab teisigi artiste: räppar Genka ehk Henry Kõrvits, kes 30. detsembril 44. sünnipäeva tähistas, andis aastavahetuse eel teada, et ka tema piinleb vastikus gripis ning palavik küündib lausa 40 kraadi lähedale.

Samal teemal

23.10.2019
Gripp sundis Rolf Roosalu peoõhtul haiglasse: see oli tohutu õud!
21.01.2019
VIDEO | Aastavahetusel kopsupõletikuga haiglavoodis olnud Ewert Sundja: „Mul endal ees vilkus kõik!”
03.01.2019
Ewert and The Two Dragons lükkab Tartu esitluskontserdid haiguse tõttu edasi
03.01.2019
Gripiga esinenud Genka: arst ütles, et ära mine esinema, kuid läksin ikka