Tele

TV3 VIDEO | „Minu imeline muutumine“ tuleb taas! 

Toimetas Andra Nõlvak, 2. jaanuar 2019 13:19
Foto: Kuvatõmmis /TV3
Juba nädala pärast jõuab TV3 ekraanile „Minu imeline muutumise“ uhiuus hooaeg. Viis julget naist alustavad telekaamerate ees kaks aastat kestvat teekonda uue ja parema elu nimel ning läbivad operatsioonid, mis toovad nende ellu imelise muutumise, kirjutas TV3 turundusspetsialist Kadi Poll.Need viis naist jutustavad saates oma loo sellest, kuidas välimus on nad elus õnnetuks teinud ja kuidas parimad esteetilise ja plastilise kirurgia spetsialistid, hamba- ja silmaarstid nüüd nende välimust uskumatul moel muudavad. Saatejuht on Eve Kallaste.

Uue hooaja lood keskenduvad varasemast rohkem meditsiiniliste probleemide lahendamisele. Ave on lapsest saati kannatanud koledate lillakassiniste laikude pärast, mis katavad tema nägu ja kaela ning mille raviks on seni Eestis puudunud teadmised. Arenenud lasertehnoloogia abil õnnestus laigud eemaldada, mis on ainulaadne sündmus Eestis. Inga sündis ebasümmeetrilisena, sealhulgas näost ja ka tema kehapooled on erineva pikkusega, erineva suuruse ja kujuga rindadest rääkimata. Lisaks on tal mõlemal jalal neli varvast. Lisaks jõuavad vaatajate ette lood eaka naise nooruslikumaks daamiks muutumisest ja ühe tüdruku printsessilikult ilusaks naiseks saamisest. Uue hooaja esimene muutuja on 142 kilone üksikema Merike Võrumaalt.

Muutuja MerikeFoto: TV3

Samal teemal

23.01.2019
FOTOD | Hambutu ja krimpsus Reet tehti muutumissaates 15 aastat nooremaks
23.01.2019
Krimpsus vanamemmest saab muutumissaates glamuurne daam
16.01.2019
ENNE JA PÄRAST FOTOD | Muutumissaates näol olnud tulemärkidest vabanenud Ave: mul on nüüd enesekindlust, et elus edasi pürgida
16.01.2019
Saates „Minu imeline muutumine“ saab abi Ave, kes kannab näos tulemärke

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee