Inimesed

KÜSIMUSED JA MÕISTATUSED 2018: millele me vastust ei saanudki ja milliseid versioone me lihtsalt ei usu? (16)

Siret Mägi, 29. detsember 2018 00:01
„NÄDALALÕPP KANAL 2-GA“: Lisaks Teet Margna (vasakul) ja Kristjan Jõekalda (paremal) juhitud nädalalõpu meelelahutusprogrammile, kaob eetrist ka „Kuldvillak“.Foto: Ardo Kaljuvee/ Kanal 2

Kas nublu ikka on paljastatud? Kuhu prantsatas hooletute Hispaania pilootide poetatud rakett? Mis kuradi pärast oli meile vaja „aegade kalleimat“ sarja „Pank“? Kelle huvides on Katrin Lusti pankrotti ajamine? Kuna ammendavate vastuste saamiseni läheb nagunii veel aega (või ei selgugi miski kunagi), võid siin pakutud variantidest meelepärase valida ja seda südamerahus uskuda, kuni keegi midagi paremat välja pakub. Või tead ehk ise õiget vastust? 

Aeg on liigestest lahti. 2018 oli peadpööritamapanev aasta, kus juhtus nii palju, et mõned asjad on praeguseks tundmatuseni muutunud. Vahel tundub uudistevoogu jälgides, et hea meelega sooviks maakera peatada ja minna rahulikumasse paika, kus kõik on veel vanaviisi. Kas on kedagi, kes ei oleks lõppevast aastast väsinud? Kas on kedagi, kes ei sooviks, et muudatuste pealetung korrakski peatuks, et me jõuaks järele mõelda ning tulevikuks atra seada? Hingetõmbepausi, palun! Me tahame järele mõelda! Mis, pagan, üldse toimub ja mis meist saab?

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

01.01.2019
LUGEJA UNISTUS TÄITUS: nägin lõpuks telekast Patust Poolt
28.12.2018
UUDO SEPA AASTA – 7 sündmust, mis selle värvikamaks muutsid
27.12.2018
Igor Mang kuulutas ette nii EKRE tõusu kui ka iseenda skandaali
26.12.2018
Katrin Lust: olen kohtuskäimisele kulutanud üle 6000 euro ja kulud kasvavad

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee