Tele

Metsamajas elav Kerli Kõiv: mul ei ole isegi jooksvat vett (79)

Televeeb, 28. detsember 2018 19:03
Kerli KõivFoto: Stanislav Moshkov
"Praeguseks ma täiesti elan looduses - keset metsi ja hästi lihtsates oludes. Mul ei ole isegi jooksvat vett," räägib Kerli Kõiv saates "Osoon".

Kerli sõnab, et naudib sellistes oludes elamist. "See on heaks kontrastiks minu teisele elule või aegadele, kus pean õudselt palju käima, suhtlema ja linnades olema ning teatud mõttes fassaadi hoidma, mida ma muidugi enam ei hoia," räägib ta. "See annab mulle võimaluse teha lihtsaid asju ja olla hetkedes kohal ning mäletada, mis elu mõte on," lisab Kõiv.

"Me vist ei oskagi vist päris hästi seletada, mis loodus on või miks ta nii palju inimestele rahutunnet annab. Väiksena ei olnud ma looduslaps, tahtsin linna ja mõtlesin, et maakad ei saa üldse aru, mis värk on ning mina tahan New Yorki," ütleb Kerli. See kõik muutus aga umbes kolm aastat tagasi. "Mul hakkas Los Angeleses elades sealne elu nii tühi tunduma ning hakkasin oma juuri otsima. Tulin ära loodusesse ja hakkasin aru saama, et mu elus oli täielik ärkamine."

Vaata täispikka videot SIIT.

Samal teemal

26.05.2020
Kerli Kõiv Billie Eilishi tunnustusest: on tore teada, et minu looming on teda inspireerinud
25.05.2020
Kerli Kõivu hitt on Billie Eilishi lemmik: „Ma armastan seda laulu!“
07.12.2018
50 NIPPI | Kerli Kõiv: naine, varusta end korraliku sõjamaalinguga, see lisab sinu arsenali ühe hea relva juurde
02.12.2018
ÕL VIDEO | Kerli Kõiv: „Aitäh minu eksile, kes tegi mind lõplikult katki, mille tõttu sain ennast lõplikult tervendada!“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee