Inimesed

Nelja lapse ema Liina Pulges: paar pisikest rasedus­armi naba juures või veidi suurem rinna­hoidja­number mind ei häiri! (7)

Anne&Stiil, 22. detsember 2018 17:06
Liina PulgesFoto: Jörgen Norkroos
Monoetenduse "Aasta ema" autor ja stand-up koomik Liina Pulges räägib värske ajakirja Anne&Stiil kehaloos, kuidas tema keha on pärast nelja lapse sündi siiani väga heas vormis. 

"Paar pisikest rasedus­armi naba juures või veidi suurem rinna­hoidja­number mind ei häiri. Praegu olen oma ideaalkaalus ja kavat­sen sinna jääda," lausub ta enesekindlalt. 

"Pärast mitmeid kaalu­muutusi ja aastaid imetamist on mu keha peaaegu sama­sugune kui enne laste saamist ning olen selle üle õnnelik."

Nii roosiline ja kerge pole siiski olnud. Oma monoetenduses näitab Pulges kaadreid enda jalgadest esimese raseduse ajal. Väidetavalt läksid tol korral naisele jalga vaid abikaasa ketsid.

Refereeritud teksti täispikka artiklit loe ajakirjast Anne&Stiil

Samal teemal

18.10.2018
ILUSATE SALADUSED: kust bravuuritar mehi leiab? Kas nelja lapse emal on salasuhteid? Miks noor lauljatar valede kuttide otsa komistab?
16.10.2018
Brigitte Susanne Hunt põhjendab Saagimi projektist loobumist: mu väärikus ei luba jagada raha eest oma mineviku "meestekogemusi"
05.10.2018
Anu Saagimi salajane projekt küsimärgi all: olime eri nurkadest naised, kes oleks kokku saades leegi lahvatanud