Inimesed

Nelja lapse ema Liina Pulges: paar pisikest rasedus­armi naba juures või veidi suurem rinna­hoidja­number mind ei häiri! (7)

LISA KOMMENTAAR

Keegix 23. detsember 2018 20:19
Väljaveninud kõhunahk ei tõmba kunagi ise, ilma kirurgilise sekkumiseta, tagasi.
on 23. detsember 2018 16:50
rõõmu rohkelt kui sul järglased on, vanatüdrukud muutuvad õelaks, nii on.
Kui 23. detsember 2018 13:38
naine EI SAA-on see õnnetus,kui aga ei soovi-on minu silmis mõttetu tegelane,kes ei väärigi naise nime!On olemas ,,naisi",kes ohverdavad karjääri nimel emaks saamise ja lõpuks tuleb välja,et karjääri pole ollagi ja last ka ei ole!
"Rasedus ei muuda keha" 23. detsember 2018 08:15
On üliväheste naiste "probleem" - üldiselt venivad rinnad välja (mitte ei lähe suuremaks) ning kõhunahk samuti. eriti mitme raseduse koral ei taastu enam iseenesest ka kõhu lailihased, tekkinud on diastaas ja punnkõhtu saab likvideerida vaid opiga. kahjustunud hammastest ja mingitest suvalistest venimisarmidest pole mõtet rääkidagi. enamusel läheb ka jalanumber suuremaks, sest liigesed vajuvad laiali - vaja uuendada kogu kingapark. Niiet kellel rasedusest mälestuseks vaid venitusarmid, hoidku kohe hoolega mokk maas - neil on väga vedanud.
,, 23. detsember 2018 05:04
suurem rinnahoidja on juba boonus
To n33 23. detsember 2018 00:17
Väljaveninud kõhunahk tõmbub ilusti tagasi isegi ilma erilist trenni tegemata. Tähelepanu tuleb pöörata toitumisele.
n33 23. detsember 2018 00:04
Tore, kui rasedus keha ei muuda, aga see kehtib vaid väheste naiste kohta. Ja suurem rinnahoidja on tõesti tore asi, samas enamusel naistes peale imetamist rinnad väiksemad, kui enne olnud, seega ei midagi rõõmustavat. Ja väljaveninud kõhunahk ei ole kahjuks enam iial sama, kui enne rasedusi. Kui ühel on kõik hästi, siis pole vaja sellest rääkida, nagu kõigil oleks hästi. Mõni on rasedustoksikoosiga haiglas pool rasedusaega. Ometi soovib enamus naisi saada emaks. :) Emade terviseks! :)