Inimesed

Mida toob aasta 2019? 

ENNUSTUSED UUEKS AASTAKS: algav aasta tuleb isiklikus elus ilus ja õnnelik, globaalselt on kõik jätkuvalt ebastabiilne (8)

Sirje Presnal, 22. detsember 2018 00:01
Foto: Emilija Randjelovic / Alamy/Vida press

Milline tuleb eesolev aasta – stabiilne või muutlik, rõõmurohke või kannatusi pakkuv? Erinevad sensitiivid ja maailmavaatlejad näevad arenguid erinevalt. Tähtede seis ennustab hea ja õnneliku aja saabumist, samas ei anna ühiskondlik-poliitilised tendentsid optimismiks suuremat põhjust. Kokkuvõtvalt võib öelda, et 2019 on viljade korjamise aasta – seda nii isiklikus elus kui ka globaalses plaanis. Head teod saavad külluslikult tasutud, samas saame eeskätt ühiskondlikul tasandil maitsta varem tehtud valeotsuste tagajärgi.

Isiklikus plaanis tuleb uus, 2019. aasta inimestele valdavalt mõnus ja õnnelik. Oleme täis entusiasmi ja optimismi, valmis suurteks tegudeks. Tagasihoidlikkusega tuleval aastal kaugele ei jõua, eriline edu saadab aktiivseid ja atraktiivseid inimesi. Paraku on nende seas ka manipulaatoreid, pettureid ja avantüriste, kes „parimate soovidega“ kergeusklikele elegantselt koti pähe tõmbavad. Seega tasub suhteid arendades, tehinguid tehes ning lepinguid sõlmides järgida näpunäidet: usalda, aga kontrolli.

Tervisemuresid on eelmiste aastatega võrreldes vähem – elu on nii vahva ja kiire, et masendusse vajumiseks pole aega. Suhted ja suhtlus lähedastega muutuvad soojemaks ning silutud saavad nii mõnedki vanad vaenud. Ka raha pärast ei pea uuel aastal üldiselt muretsema. Eriti kenasti läheb neil, kes viimastel aastatel kõvasti tööd rüganud.

Murelikkust tekitavam on aga globaalne pilt – tsivilisatsioonilaev on hakanud kreeni vajuma. Rahvusriikide saatus on aina suurema küsimärgi all ja maailma finantssüsteemi ootab paratamatu kollaps. Rahvusvaheliste konfliktide hulk siiski pigemini väheneb, suundumus on koostööle ja ühisosa leidmisele, mitte vastandumisele.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

04.02.2019
SUUR HIINA HOROSKOOP: milliseid üllatusi toob algav sea-aasta?
22.12.2018
Akadeemiku miniloeng: miks horoskoobid täppi lähevad?
20.12.2018
Kas tõesti peab Jäära tähtkujust inimene kolima nüüd Peipsi äärde?! ehk Kuidas lugeda Maalehes avaldatud koduhoroskoopi
15.12.2015
Selgeltnägija Vanga: Euroopast saab 2043. aastaks kalifaat

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee