Inimesed

Fännid hämmingus: mida Kate Hudson küll Kaalujälgijatest otsib?! 

Ohtuleht.ee, 22. detsember 2018 13:00
Kate HudsonFoto: AP/Scanpix
Hiljuti kolmanda lapsega maha saanud Hollywoodi täht Kate Hudson kuulutas, et ta on Kaalujälgijate uus reklaaminägu. Osad fännid on segaduses, osad lausa pahased.

Oktoobris tütar Rani Rose'i emaks saanud 39aastane staar kuulutas, et hakkab kaalulangusprogrammi abil lapseootusega kogunenud liigkilosid kaotama. Paljud fännid aga pole New York Posti teatel Kate'i otsusega rahul. Esiteks on ta niigi sale - erinevalt Kaalujälgijate viimaste aastate käilakujust Oprah Winfreyst, kes on aastakümneid liigsete kilodega maadelnud.

Teiseks on Hudsoni-sugustel staaridel võimalik kärmelt alla võtta, sest neil on nii palju abilisi ja ressursse.

Üks fänn kurjustab, et Kaalujälgijad on ebaeetiline firma, "kes teenib inimeste läbikukkumiste ja kehavihkamise pealt". "Sinu osalemine on heal juhul lühinägelik, halvimal juhul ohtlik."

Teine kommenteerija märgib, et Kate rääkis oma raamatus "Pretty Happy" hoopis teist juttu - seal tutvustas näitlejanna tervislikke mooduseid oma keha armastamiseks. Lisaks juhivad mõned kriitikud tähelepanu sellele, et Hudsonil on isiklik spordirõivaste kollektsioon - eks ta saab nüüd neid riideesemeid ohtralt demonstreerima hakata.

Samal teemal

24.00.2019
Kate Hudson kasvatab oma kolme last sooneutraalselt
08.09.2018
IMENUNNU! Kate Hudson esitles sotsiaalmeedias oma vastsündinud tütart
04.09.2018
Kate Hudson sai kolmanda lapsega maha
03.07.2018
Rase näitlejanna sai bikiinide kandmise eest nahutada