Inimesed

PEOGALERII | Oli alles öö! Pealinna kaunimad ja vallatumad vallalised möllasid taas! 

Anu Saagim, 21. detsember 2018 10:07
Vallaliste öö Klubis TeaterFoto: Renee Lutterus
Oli alles öö! Klubis Teater kohtusid järjekordsel koosviibimisel pealinna kaunimad ja vallatumad vallalised!

See tähendas vaid üht - aeg oli lavale lubada energiline ja lustakas Reigo Ahven ja aasta viimane vallaliste õhtu võiski alata! Sel õhtul jätkus kavalaid naeratusi nii lavale, kui saali tagumistesse nurkadessegi.

Kes vallaline, kes mitte - vahet polnud, kõik olid tol õhtul "vallalised". Nii mõnigi piduline vahetas juba loetud minutid pärast pärast peo algust oma roheliselt helendava käevõru kollase või punase vastu, mis andis märku, et suhtlus kellegi salapärasega on juba loodud. Kas samade kaaslastega võib külalisi näha ka Klubi Teater aastavahetuse suurejoonelisel õhtul, näitab juba tulevik!

Küll aga ei pea lõbusa peoõhtu jaoks ootama aastavahetust - juba homme täna on Klubis Teater algamas grandioosne GREAT GATSBY peoõhtu! Selleks puhuks rändab klubi koos oma külalistega läbi aja säravatesse 20ndatesse, kus suured kuldlühtrid särasid erksamalt, kui eales varem või hijem ning šampanjajõgedel ei paistnud lõppu tulevat.  

Just kõike seda pakub reedel, 21. detsembril Klubis Teater toimuv Great Gatsby õhtu, mis kutsub ka külalisi üles riietuma selleks õhtuks ajastutruult ehk überglamuurselt Mr. Gatsby külaliseks. 

Vaata pilte!

Samal teemal

18.04.2019
PEOGALERII | Klubis Teater mürgeldasid taas lõbujanulised vallalised
17.04.2019
PEOGALERII | Masha Mati õpetas kohalikele, kuidas üks õige vene pidu käima peaks
11.04.2019
PEOGALERII | ROULETTE peoõhtu tõi Klubisse Teater tõelised kullakaevajad
26.03.2019
PEOGALERII | Kuld, šampanja ja diktatuur – Stuudio 54 kolis Tallinnasse!