Inimesed

Laulja astub täna õhtul üles Venemaa talendisaates „Golos“ 7. hooaja veerandfinaalis

Uku Suviste: „Isegi saate „Golos“ võit ei anna lauljale garantiid, et temast tuleb Venemaal edukas artist. See saade on vaid hea hüppelaud.“ (16)

Aigi Viira, 21. detsember 2018 00:01
RAHU ISE: „Seda, kas ma pääsen veerandfinaalist edasi poolfinaali ja sealt finaali, ei oska mina mõelda,” tunnistab Uku Suviste. „Usun, et selliseid asju pole mõtetki mõelda. Pigem teen omi asju nii, nagu olen harjutanud ja püüan teha nii, et need tuleksid mul võimalikult autentselt välja.”Foto: Saatekaader

„Viimase kolme kuu jooksul olen kaheksa korda Tallinn-Moskva vahet lennanud ja täna öösel sõidan uuesti,” muigab laulja Uku Suviste reipalt pühapäeva õhtul, mil on ees uus lend Venemaa pealinna. Valmistumaks vene esimese kanali talendisaate „Golos” („Hääl”) veerandfinaaliks. „Kui juhtub, et ma veerandfinaalist edasi ei saa, jääb nüüdne käik mulle selle võistluse viimseks. Kui läheb hästi, jäävad veel poolfinaal ning finaalsaade, mis on tuleva aasta 1. jaanuaril”. 

Siiani on Ukul keeruka ülesehitusega saates, kus jagub nii verd, higi kui ka pisaraid, väga hästi läinud. Sooviavaldusi talendisaatesse, kuhu pääsemiseks on eelduseks väga hea lauluoskus, kogunes umbes 13 000. Välja valitud saja seast pääses võistlema 48 lauljat, kellest on tänaseks mängu jäänud 12. Uku teiste seas. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

06.01.2019
VIDEO | Uku Suviste „Golosi” finaalist: mulle kui artistile ei oleks see palju juurde andnud
28.12.2018
Kahju! Uku Suviste ei pääsenud „Golosi“ finaali
28.12.2018
Täna selgub, kas Uku Suviste pääseb Vene talendisaate finaali!
22.12.2018
TV3 VIDEO | Uku Suviste: mind eristab teistest see, et olen eestlane!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee