"Puuduta mind" - Taimi Uuesoo; Sirje Presnal; Anu SaagimFoto: Tiina Kõrtsini
Anu Saagim 27. detsember 2018 16:03
Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid.

Kuna meie saade on ÕL TVs kogunud hulganisti vaatajaid, siis tegi TTV meile ettepaneku näidata seda ka nende kanalil.

Seega, lisaks neljapäevasele saatele ÕL TVs kell 18 võite saateid "Puuduta mind" kaeda ka neljapäeva hilisõhtuti kell 22.35 TTV kanalil.

Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi "Puuduta mind" 59. saate külalisteks on Igor Mangi mantlipärija Taimi Uuesoo ja seda saadet saad kaeda juba täna õhtul TTVs.  

Maalehe uus astroloog Taimi Uuesoo on horoskoope kirjutanud 22 aastat. 

Uuesoo kutsetööks kujunes astroloogia 22 aastat tagasi seoses kolmanda lapse sünniga. Individuaalkonsultatsioone on Taimi teinud 1993. aastast, esimesed algajate kursused korraldas ta aastal 1994. 1997. aastast oli astroloogiaõpetaja Tallinna Rahvaülikoolis, 2012. aastast Eesti Astroloogia Instituudis ning on ka Eesti Astroloogide Liidu asutajaliige.

Ta on lõpetanud TPI 1980. aastal, lisaks õppinud ja õpetanud rootsi keelt, õppinud preventiivset meditsiini, tervisekasvatust ja -nõustamist ning psühholoogiat.

Saates uurime:

Mis on astroloogia?

Kui tähekaart näitab inimese kohta midagi halba, kas astroloog peab teda ka hoiatama?

Milliste muredega kõige rohkem astroloogi poole pöördutakse?

Mida toob uus aasta Eestile?

Kas sünnikaardi saab teha ükskõik kellele ja millele - kas või lauajalale?

Tutvustame teile ka 13. tähtkuju - Maokandjat.

Miks on eestlane astroloogiausku?

"Puuduta mind" - Taimi Uuesoo Foto: Tiina Kõrtsini

Vaata saadet „Puuduta mind!“ igal neljapäeval kl 18 ÕL veebist ja FBst ja kell 22.35 TTVs.

Samal teemal

Kommentaarid  (4)

Taimi 1. jaanuar 2019 14:51
Tere! Väga kahju, et pidite pettuma! Palun vabandust, kui tegin vea. Kahjuks ei oska ma Teid otsida, sestap võtke palun ise minuga ühendust, et kaart uuesti üle vaadata (tasuta muidugi).
Reti 27. detsember 2018 18:19
Nüüd siis hakatakse Mangi asemel siin ja seal uut soolapuhujat promoma. Olen Taimi Uuesoos väga pettunud. Lasin koostada oma lapsele sünnikaardi, see oli 3 aastat tagasi, Siis oli kaardi hinnaks 70 euri. Kõik andmed; kellaajad, kuupäevad olid teada ja õiged ja mitte, mitte kui midagi ei olnud õiget tema poolt koostatud sünnikaardis. Kahjuks osutus see täielikuks pettumuseks ja pluhviks. Ärge uskuge ja usaldage, jutt on tal tõesti ilus, nagu vaikne vetevulin. Olen käinud temaga kohtumistel. Sünnikaardid on ju astroloogidel üks hea äriprojekt kergeusklike jaoks, kelleks ka kahjuks mina osutusin
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS