Saund

Saku Suurhalli kontserdi eel: Tommy Cash palub publikul kanda valgeid riideid 

Toimetas Terttu Jazepov, 20. detsember 2018 14:02
Tommy CashFoto: Promomaterjal
29. detsembril moondub Saku Suurhall Tommy Cashi valdusteks, kuhu on oodatud igas vanuses muusikasõbrad. Tommy toob kontserdisaali maagilise atmosfääri ning palub parima elamuse saamiseks kanda publikul valgeid riideid.

Tommy Cash andis 30. novembril välja oma kauaoodatud albumi “¥€$" ja Saku Suurhallis toimub muusiku seni suurim autorikontsert. “¥€$” on Cashi esikalbum, kus Tommy teeb koostööd paljude maailmanimedega nagu Charli XCX, Boys Noize ja Amnesia Scanner. Saku Suurhallis toimuv kontsert paneb alguse kaks kuud vältavale Euroopa ja Venemaa tuurile.

Tommy Cashi autorikontsert ei ole lihtsalt muusikaüritus, vaid piire avav visuaalne elamus. Tommy Cash muudab Suurhalli üheks õhtuks oma maailmaks, kus kõigil on õigus oma arvamusele ja võimalus kaasa rääkida. Mil moel see toimuma saab, selgub juba 29. detsembri õhtul. Tommy lubab õhtu jooksul mitmeid erinevaid aktsioone ja üllatusi. Oma kohalviibimise on juba kinnitanud Briti superstaar ja hittide “Fancy”, “Boys” ja “Boom Clap” esitaja Charli XCX.

29. detsembril Saku Suurhallis toimuvale kontserdile on võimalik pileteid osta Piletilevist. Üritus on sobilik igas vanuses muusikasõpradele.

Samal teemal

30.11.2018
GALERII | Tommy Cashi kontsert pani nõrganärvilised proovile
29.11.2018
Tommy Cash toob täna toimuva suurkontserdi lava Saku Suurhalli keskele
29.11.2018
TUNNE ŠOKIRÄPPARIT: mitu tassi kohvi TOMM¥ €A$H päevas joob ja mida ta arvab ufodest?
28.11.2018
Sinu võimalus! Soome popstaar Alma otsib muusikavideosse osalisi, kaasa teeb ka Tommy Cash

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee